Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

 

Pēc gadiem ilga atsaluma šovu zvaigzne Magone atjauno attiecības ar māti

TV
11. maijā 19:19 2022. gada 11. maijā 19:19
  Jauns.lv
Tie fani, kas pašmāju televīzijas šovu zvaigznes Magones Šutovienes gaitām seko ne pirmo dienu, noteikti ir lietas kursā par to, ka "Avotiņu" saimnieces attiecības ar pašas māti diemžēl nav tās gludākās.

Ir bijuši gan nopietni konflikti, gan ilgstoši atsaluma periodi. Taču pienākusi Mātes diena un arī Magone, sarūpējusi bagātīgu cienastu, dodas uz dzimtajām mājām mēģināt kaut kādu saikni atjaunot.

Foto: Ekrānuzņēmums

“Es tomēr esmu viņas meita, ir kaut kāda dabiska saikne un atbildības sajūta. Ir jāpasteidzas, mammīte jāsatiek, kamēr ir tāda iespēja. Vēlāk var būt par vēlu,” - savās izjūtās "STV Pirmā!" realitātes šovā "Slavenības. Bez filtra" dalās Magone.

Saistītās ziņas

Magones dzimtas sievietēm neveicas jau ceturtajā paaudzē
VIDEO: šovu zvaigzne Magone demonstrē, kā mājas apstākļos ar sveci veikt karsto vaksāciju
VIDEO: šovu zvaigzne Magone pirms aizbraukšanas asā sarunā skaidrojas ar mammu

Ierašanās sētā, kur reiz esi dzīvojusi, strādājusi, piederējusi, izsauc sievietē dīvainas, gandrīz sirreālas sajūtas. Pašas stādītie augļu koki un rozes krietni paaugušies, kaķi nomainījušies. Arī par gaidāmo radinieču tikšanās brīdi prāts nav īsti mierīgs - iepriekšējā reizē tas nebeidzās labi.

 

Citi šobrīd lasa

TEKSTA TIEŠRAIDE. Krievijas iebrukums Ukrainā; okupanti mēģina iekļūt ukraiņu spēku aizmugurē un izjaukt apgādes ceļus 35
“Vai jūs varētu atkārtot, kā jālieto šie medikamenti?” Ārsts pacientam uzdod šķietami muļķīgus jautājumus
Princis Harijs pirms došanās pie karalienes Elizabetes II nolīdzis sev Maikla Džeksona bijušo miesassargu