Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Foto: Louis Vuitton

 

"Louis Vuitton" piedāvā firmas velosipēdu - un tas ir dzīvokļa cenā

Trakā pasaule
10. septembrī 13:13 2021. gada 10. septembrī 13:13
  Jauns.lv
Kompānija “Louis Vuitton”, kas specializējas luksusa preču piedāvājumā, nonākusi arī pie velosipēdu ražošanas un sadarbībā ar Parīzē bāzēto uzņēmumu “Maison Tamboite” laidusi klajā pirmo sava zīmola divriteni.

Kā to varēja paredzēt, šie velosipēdi ir klāti ar firmas “Louis Vuitton” monogrammām un apvilkti ar dabisko ādu. Taču vēl paredzamāka bija luksusa zīmola piedāvātā divriteņa cena. Viens velosipēds maksā 22 000 eiro, kas atbilst pieticīga dzīvokļa cenai pilsētas nomalē.

“Parīzes šika simbols, “Louis Vuitton” velosipēds ir ideāli piemērots pilsētas velo piedzīvojumiem vai pastaigām laukos, aicinot katru ziņkārīgu velosipēdistu, iesācēju vai pieredzējušu, izpētīt horizontus, ar komfortu izlīkumojot katru apkaimi. Velosipēds ir rotāts modes nama firmaszīmēm. Visur ir redzamas atsauces uz “Louis Vuitton”, to skaitā uz ādas sēdekļa, stūres un bagāžnieka,” teikts reklāmas video rullītī, kurā tiek prezentēts zīmola jaunais divritenis.

Foto: Louis Vuitton

Pilsētai domātie “Louis Vuitton” velosipēdi ar hromētajiem elementiem izgatavoti divos dažādos stilos: ar slīpu rāmi un slēgtu rāmi. No rāmja veida ir atkarīgs arī velosipēda augstums. Velosipēdi ar slīpo rāmi paredzēti tiem braucējiem, kuru augums ir no 150 cm līdz 165 cm, savukārt ar slēgtu rāmi tiem cilvēkiem, kuru augums ir no 165 cm līdz 180 cm.

Pirmajam divriteņa modelim ir priekšā novietots groziņš, bet otrajam – aizmugurē bagāžnieks. Velosipēda rāmis izgatavots no nerūsējošā tērauda, savukārt detaļas ir pulētas un hromētas. Visi velosipēdi ir aprīkoti ar GPS izsekotāju.

Katrs velosipēds salikts un saskrūvēts ar rokām, un iniciāļi LV ir pat uz pedāļiem. Šie ekskluzīvie transportlīdzekļiem pieejami zilā, sarkanā, melnā, dzeltenā un citās krāsās.

Saistītās ziņas

"Louis Vuitton" somas kļūst par “Zvaigžņu karu” varoņiem
Kā dārgi un ar glanci trenēties izolācijas laikā: iegādājies “Louis Vuitton” hanteles par teju 2000 eiro
"Louis Vuitton" rada somiņas ar van Goga un citu mākslinieku darbiem

Kompānija “Maison Tamboite”, ar kuru sadarbojas “Louis Vuitton”, ir ekskluzīvu franču divriteņu ražotājs un atrodas Parīzes 12. rajonā. Tajā strādā jau ceturtā meistaru paaudze. Viņu ražoto produkciju ļoti iecienījusi Francijas elite. Viens no šādiem velosipēdiem savulaik piederējis arī leģendārajai Edītei Piafai.

Citi šobrīd lasa

Vairākiem tūkstošiem sieviešu novērotas izmaiņas menstruālajā ciklā pēc Covid-19 vakcīnas saņemšanas 5
Cik pelna Latvijas labākie sportisti 1
"Meitene ar spožu nākotni" - Kas zināms par apšaudes upuriem Permas universitātē un pašu šāvēju? 4
Tēmas: Louis Vuitton
Pievienot komentāru

Тогда и сейчас: как за 20 лет изменились главные пары шоу-бизнеса и кино

"Последние дни превратились в фильм ужасов": Агату Муцениеце заподозрили в романе с женатым актером