Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Kembridžas hercogiene Ketrīna un Saseksas hercogiene Megana. (Foto: CAMERA PRESS/James Veysey / Vida Press)

 

Slepus no visiem Megana Mārkla sazvanās ar hercogieni Ketrīnu. Par ko viņas runā? 2

Slavenības
18. jūnijā 05:42 2021. gada 18. jūnijā 05:42
  Jauns.lv
Aizvadītā mēneša laikā Megana Mārkla, nesakot nevienam, sazvanījusies ar hercogieni Ketrīnu, cerībā panākt izlīgumu un atjaunot draudzīgas attiecības ar karalisko ģimeni. Prinča Harija dzīvesbiedre sapratusi, ka brāļasievai ir liela ietekme Bakingemas pilī, un vēlas ar viņas palīdzību atgūt karalienes uzticību un labvēlību. Izdevums "The Mirror" vēsta, ka Megana pie Ketrīnas vērusies ar "asti, iežmiegtu starp kājām".

Kā zināms, Saseksas hercogi snieguši vairākas skandalozas intervijas, kurās vaļsirdīgi stāstījuši par iemesliem, kāpēc pameta karaļnamu, pie reizes atklājot vairākas netīkamas aizkulises. Viņi vainoja karaļnamu rasismā, vienaldzībā pret Meganas mentālajām problēmām gaidību laikā un Harija audzināšanas principos, kas radījuši viņam “ģenētiskas sāpes”.

Tagad Megana baidās pazaudēt savu karalisko titulu negatīvās reakcijas dēļ. Daļa britu parakstījuši petīciju, ka Saseksas hercogiem vajadzētu atteikties no karaliskajiem tituliem.

“Mārkla slepus sazinājusies ar Midltoni, jo zina: vienīgā cerība, kas viņiem ar Hariju varētu būt dota, lai sakārtotu attiecības ar ģimeni, – tā ir piedabūt Keitu savā pusē,” norādījis karaļnamam tuvu stāvošs cilvēks. “Keita labprātāk turētos tālāk no jebkādām “slepenām sarunām”, jo baidās, ka viss, ko viņa pateiks, varētu vēlāk būt izmantots pret viņu pašu. Taču no otras puses, viņa vēlas mieru, īpaši ņemot vērā to, cik daudz sāpju Viljamam, Čārlzam un karalienei nesušas Meganas un Harija publiskās atzīšanās. Viņa gudri iesaka Saseksas hercogiem reizi par visām reizēm pārtraukt publiskas dusmu izpausmes.”

Saistītās ziņas

Zināms patiesais iemesls, kāpēc Megana Mārkla vainoja karalisko ģimeni rasismā un vienaldzībā 4
Hercogiene Ketrīna izteikusies, ka "nav par vēlu atgriezt Meganu un Hariju atpakaļ" 3
Pavisam netālu no Harija un Meganas glaunās villas atrasti cilvēka kauli 4

Izdevuma “The Mirror” žurnālisti sazinājušies ar Kensingtonas pili un Meganas Mārklas pārstāvjiem, taču oficiālu atbildi nav saņēmuši ne no vienas no iesaistītajām pusēm.

Citi šobrīd lasa

"Pilnīgi dulli!" Indulis un Sanita līdz nepazīšanai pārveido aizaugušus laukus
Kas notiek prātā, kad pienāk brīdis nospiest gaili? Intervija ar OMEGA snaiperi 1
Latvijā atgriežas olimpiskie varoņi 3x3 basketbolā 5
Skatīt visus komentārus

Круче, чем в фильме "Текст": Кристина Асмус выложила фото в мокрой майке, поклонники ошарашены

"Балласт": Пригожин назвал возможную причину разрыва с Валерией