Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Andželina Džolija ar meitu Šilo 2019. gada rudenī. (Foto: Maria Laura Antonelli/AGF/Shutterstock/ Vida Press)

Džolijas un Pita meita sociālajos tīklos atsakās no tēva uzvārda

Slavenības
11. februārī 10:02 2021. gada 11. februārī 10:02
  Jauns.lv
Izdevums “The Mirror” vēsta, ka Holivudas aktieru Andželinas Džolijas un Breda Pita bioloģiskā meita Šilo Džolija-Pita (14) savā slepenajā kontā sociālajos tīklos dzēsusi tēva uzvārdu, turpmāk izvēloties sevi dēvēt tikai kā Šilo Džoliju. Šis solis noticis laikā, kad pusaudzes vecāki aizvien tiesājas par aizbildnības tiesībām par abu sešiem kopīgajiem bērniem.

Pāra seši kopīgie bērni dzīvo Losandželosā kopā ar mammu Andželinu Džoliju (45) viņai piederošajā greznajā savrupnamā. Šķirtajam pārim pietuvinātas personas apgalvo, ka Bredam Pitam nav liegta regulāra tikšanās ar atvasēm un abi vecāki dala rūpes par bērniem.

Taču šķiet, ka aizbildnības jautājumos varētu rasties negaidīti pavērsieni, jo pāra 14 gadus vecā meita nolēmusi “atteikties” no tēva un savā slepenajā kontā sociālajos tīklos dzēsusi uzvārdu Pita.

Līdz šim valdīja uzskats, ka tieši Šilo no visiem sešiem bērniem ir vistuvākajās attiecībās ar savu tēvu Bredu Pitu. Meitenes lēmums atteikties no uzvārda varētu būt smags trieciens aktierim.

“Bredam tas būs milzīgs aizvainojums, un varētu būt zīme, ka viņš tiesā Šilo zaudēs Andželinai,” komentējis kāds vārdā nenosaukts paziņa.

“Lai gan viņa noteikti ar to nedomāja neko sliktu, tas ir kā dunča grūdiens mugurā.”

Paziņa arīdzan izteicies, ka Pits “dzīvojot un elpojot šo bērnu dēļ”, ka “ģimene viņam nozīmē visu. Tāpēc šis solis noteikti sāpēs”.

Breda attiecības ar bērniem ne vienmēr ir bijušas harmoniskas. Īsi pirms Džolijas iesniegtās šķiršanās prasības 2016. gadā viņam bija nopietna nesaprašanas ar vecāko dēlu Medoksu (šobrīd 19).

Abiem izcēlies liels tracis, lidojot ar privātu reisu mājup no Francijas. Tolaik Bredu Pitu vainoja, ka viņš bijis “verbāli vardarbīgs” pret tolaik 15 gadus veco dēlu.

Zinātāji slavenību žurnālam “People” apgalvoja, ka Pits bijis “dzēris un viņam bija strīds ar Andželinu”.

“Neviens fiziski necieta,” piebildis anonīmais ziņu avots. “Breds pieskārās Medoksam plecu daļā, un viņam nebija absolūti nekādu fizisku ievainojumu.”

Bredam Pitam ir seši kopīgi bērni – Medokss (19), Zahara (15), Šilo (14) un 12 gadu veci dvīņi Vivjena un Nokss.

Bērnu aizbildnības jautājumos šķirtajam pārim nav izdevies vienoties jau kopš 2016. gada.

Breds vēloties panākt vienādi dalītas aizbildnības tiesības, taču tam iebilst Andželina, kurai nav pieņemamas bijušā dzīvesbiedra audzināšanas metodes.

Netiek ziņots, kāpēc Šilo atteikusies no tēva uzvārda. Vai jauniete sastrīdējusies ar tēvu, vai ir kāds cits neitrālāks iemesls, ja reiz zinātājs apgalvo, ka meitene noteikti nav domājusi neko sliktu, atmetot vienu no dubultā uzvārda daļām.

Citi šobrīd lasa

Zemgales vēlēšanu saraksta lokomotīves: geju "šāvēja", malumedniecībā apsūdzētais, "kolhoza metodiķis" 4
"Viens no iemesliem bija atalgojums," - aktrise Kristīne Belicka aizgājusi no kasieres darba 3
Pirmdien atklāti 688 jauni Covid-19 gadījumi; 15 cilvēki miruši, tostarp - gados jauns sasirgušais 1
Pievienot komentāru

Цветы, прогулки с друзьями и поздравления от мамы: дочь Тома Круза отметила 15-летие

Дочь Анастасии Заворотнюк объяснила свой отказ говорить о матери