Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Aminata atteikusies no barterī piedāvātām silikona krūtīm

Slavenības
13. oktobrī 15:11 2020. gada 13. oktobrī 15:11
  Jauns.lv
Nav noslēpums, ka internetam un sabiedrībā zināmiem cilvēkiem ir liels spēks – tāpēc sadarbības piedāvājumi viņu virzienā tiek raidīti viens pēc otra. Viesojoties kanāla 360TV raidījumā “Rezervēts”, kas pie skatītājiem nonāks trešdienas vakarā, dziedātāja Aminata dalās savā pieredzē un atklāj muļķīgāko reklāmas piedāvājumu, kuru reiz saņēmusi.

Foto: Oļegs Zernovs

Viņa ir uzaugusi padomijas seku džungļos – Bolderājā. Bēgusi no narkomāniem kāpņu telpā. Apsaukāta, raustīta un grūstīta. Pretī devusi pa muti un ar vārdiem - “baltais”.

Viņa joprojām nav spējusi saprast to, kā tēvs var mīlēt vienu bērnu, bet otru nē. Nauda ir līdzeklis, lai piepildītu citu sapņus, tāpēc mammu viņa aizveda mūža skaistākajā ceļojumā -  uz Venēciju. Kad atgriezās no Eirovīzijas  - iedzina sevi stūrī, no kura spēja tikt ārā, tikai sēžot kabinetā pie psihoterapeita.

Viņu cilvēki uzmet. Reiz uzfilmējusi dārgu videoklipu pasaulslavena režisora vadībā, bet tas izrādījies nekam nederīgs. Viņa nerādīs sevi nepiedienīgi arī tad, ja lietuvieši piedāvā sponsorēt un ielikt lielākas krūtis.

Viņa ir metāliste lielos zābakos, kas dzied par mīlestību. Dziedot himnu, dreb no saviļņojuma un uztraukuma. Atklāta saruna ar Aminatu Savadogo raidījumā “Rezervēts” – “savējo trešdienā”, 14. oktobrī, pulksten 22, kanālā 360TV.

Citi šobrīd lasa

Pircējs uzklūp "Depo" apsardzei: "Jūs kā traki suņi...!" un iedarbina ugunsgrēka trauksmi. Vadība skaidro, kāpēc apmeklētāju saslēdza rokudzelžos 4
Filma, kas saniknoja latviešus visā pasaulē: britu darbs, kur Latvija un Rīga esot parādīta kariķētā gaismā 1
"Pienācis laiks mainīt profesiju," - Ralfs Eilands kļuvis par "mācītāju" 6
Tēmas: Aminata, 360TV

Герцогиня Кэтрин придумала план на случай разрыва с принцем Уильямом