Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Markus Riva. (Foto: no izdevniecības Rīgas Viļņi arhīva)

Markus Riva pārsteidz ar jaunu stilu

Slavenības
28. septembrī 06:16 2020. gada 28. septembrī 06:16
  Juris Vaidakovs | Žurnāls "Kas Jauns"
“Man vienmēr paticis pārkāpt noteikumus! Būt brīvākam un ģērbšanās stilā izkāpt no tradicionāliem rāmjiem,” atzīstas dziedātājs Markus Riva, kas šomēnes pārsteidza dziedātājas Samantas Tīnas videoklipa prezentācijas viesus, ierodoties treniņbiksēs un žaketē.

Tiesa gan, šoreiz viņš šādi saģērbies, apvienojot patīkamo ar lietderīgo. “Man pirms tam bija viens sportisks pasākums, tāpēc esmu treniņbiksēs un sporta kurpēs. Braucot šurp, uzvilku žaketi. Bet, ja arī man nebūtu bijis šāda sportiska pasākuma, tāpat varētu tā saģērbties,” žurnālam "Kas Jauns" paskaidrojis Markus, sakot, ka viņš priekšroku dod ērtam un praktiskam ietērpam. “Protams, man patīk arī uzvalki un smokingi, taču ikdienā izvēlos ērtāku apģērbu. Turklāt, esot mūziķim, man ir iespēja pārkāpt stila robežas – atrunājoties, ka man tāds darbs un skatuviskais tēls, varu atļauties gan matus izbalināt, gan paeksperimentēt ar ģērbšanās stiliem,” pasmaida Markus Riva.

Mūziķim jau vairāk nekā divus gadus ir arī sava apģērbu līnija "LUCKY 1", kas piedāvā T kreklus, hūdijus, džemperus, un vismaz divreiz gadā Markus cenšas radīt jaunas kolekcijas.

Taču pats viņš apģērbu pērk vai nu ārzemēs, vai internetveikalos. “Patiesībā es apģērbu pērku maz. Un Latvijā staigāt pa veikaliem ne visai patīk. To daru tikai tad, ja ir galēja nepieciešamība. Piemēram, esmu izgājis no mājas krekliņā, taču pēcpusdienā kļuvis vēss un man nav laika ieskriet mājās pēc siltākām drēbēm, tad dodos uz veikalu, lai nopirktu kādu džemperīti.”

Saistītās ziņas

Markus Riva savas pirmās dziesmas ierakstam naudu nopelnījis garderobē
Markus Riva, izrādās, jau pusgadu ir vegāns 6
Markus Riva atminas septiņus spilgtākos Eirovīzijas mirkļus 1

Citas interesantākās ziņas skatiet žurnāla "Kas Jauns" svaigākajā numurā!

Citi šobrīd lasa

Bet kāpēc īsti nedrīkst zīmēt pravieti Muhamedu? 13
VIDEO: neatrisinot strīdu ar "Mercedes-Benz", krievu blogeris nolemj automašīnu demonstratīvi nodedzināt 3
VIDEO: Kijevas centra laukumā autovadītājs iebrauc gājēju pūlī; ir bojāgājušie 1
Pievienot komentāru

Герцогиня Меган подогрела слухи о своей второй беременности

МакКонахи рассказал о сексуальном напряжении между Питтом и Энистон