Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Džekija Stallone. (Foto: ddp/TOPICS / Vida Press)


98 gadu vecumā mirusi Silvestra Stallones mamma Džekija

Slavenības
22. septembrī 13:30 2020. gada 22. septembrī 13:30
  Jauns.lv
74 gadus vecā Silvestra Stallones ģimeni piemeklējušas sēras. 98 gadu vecumā mirusi viņa mamma – šova “Celebrity Big Brother” leģenda Džekija Stallone.

Precīzs Džekijas Stallones kundzes nāves iemesls pagaidām netiek ziņots, norāda portāls TMZ, taču vairāki ģimenei tuvi cilvēki apliecina, ka garo mūžu nodzīvojusī kundze mirusi dabiskā nāvē no vecuma. Silvestrs savu mammu dievināja, un viņa līdz pat dzīves pēdējam brīdim saglabāja skaidru prātu, vingroja un piedalījās dažādos pasākumos.

Džekija ar dēlu Silvestru Stalloni jaunībā. (Foto: MediaPunch / BACKGRID/ Vida Press)

Pašpasludinātā “Holivudas karaliene” atpazīstamību iemantoja kā sieviešu reslinga reklamētāja televīzijas šovā “G.L.O.W.”, ko ēterā rādīja astoņdesmitajos gados un demonstrēja piecu gadu garumā.

Mamma Džekija leopjas ar savu slaveno dēlu. (Foto: MediaPunch / BACKGRID/ Vida Press)

Džekija, kura pasaulē nāca kā Žaklīna Frensisa, vislielāko popularitāti iemantoja ar dalību britu realitātes šovā “Celebrity Big Brother” 2005. gadā.

TV šovs iegājis vēsturē ar viņas skandālu ar bijuši vedeklu Brigitu Nīlsenu, ar kuru Džekija nebija redzējusies kopš 1987. gada.

Džekijas dalība šovā bija spoža, taču tā nebija ilga. Kolorīto dāmu no realitātes šova izbalsoja jau pēc četrām dienām.

Lai gan Džekija bija sasniegusi gandrīz simts gadu vecumu, viņas ikdiena nebija kļuvusi rāma un mierīga. Stallones kundze regulāri sociālajos tīklos publiskoja vingrošanas video.

Džekija 93 gadu vecumā. (Foto: Glen McCurtayne/Coleman-Rayner/V/ Vida Press)

Džekijai bija vien 15 gadu, kad viņa aizbēga no mājām. Viņa jau tad sapņoja par slavu. Drīz vien meitene vadīja TV šovu par sportu, bet sportu viņa dievināja visu savu dzīvi. Šovs ātri vien iemantoja popularitāti, tāpat kā pati vadītāja.

Džekija dejoja uz trapeces cirkā, filmējās kino un bija visnotaļ populāra astroloģe, kā arī sabiedrībā zināma personība. Savas dzīves laikā Stallones kundze veikusi neskaitāmas plastikas operācijas, cerībā iegūt ideālo skaistumu.

Džekijai ir trīs bērni, un viņi visi ir slaveni: aktieris Silvestrs Stallone, mūziķis Frenks Stallone un aktrise Tonija D’Alto. Džekija no Silvestra tēva izšķīrās 1957. gadā. Pēc tam viņa dažus gadus bija precējusies ar Entoniju Filitiju. 1998. gadā Džekija apprecējās trešo reizi, un bija laimīga ar Stīvenu Levinu līdz pat viņa nāvei.

Silvestrs ar mammu 1997. gadā. (Foto: Araldo Di Crollalanza/Shutterstock/ Vida Press)

Džekijas vienīgā meita mūžībā devās pirms astoņiem gadiem. Tonijai bija tikai 48 gadi, viņa zaudēja cīņā onkoloģiskai slimībai.

Džekijai ir septiņi mazbērni.

Citi šobrīd lasa

Brits citādāk paraugās uz Černobiļu, un ir pārsteigts, cik daudz dzīvības tur ir šodien 2
Amerikāņi tik naski godina bojāgājušo basketbola leģendu Kobi Braientu un viņa meitu, ka rodas aizdomas par augstākiem spēkiem 4
VIDEO: Rīgu kārtīgi apceļojušais alnis laimīgi pametis galvaspilsētu 2
Pievienot komentāru

Выяснилось, как Меган и Гарри обидели мужа королевы принца Филиппа

Поклонники усомнились, что Лиза Галкина дочь Пугачевой 1