Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Leonardo di Kaprio ar mammu Irmelinu. (Foto: CAMERA PRESS/Chris Ashford / Vida Press)

Nesaki mammai! Kā Leonardo di Kaprio deviņdesmitajos gados no mātes slēpa, ka smēķē

Slavenības
10. septembrī 12:12 2020. gada 10. septembrī 12:12
  Jauns.lv
2016. gadā Ekrāna ģildes balvu vakarā Leonardo di Kaprio ne no viena neslēpa, ka viņš ir pieskaitāms smēķētajiem. Tovakar aktieris kūpināja elektronisko cigareti gluži kā skurstenis. Taču bija laiks, kad viņš savu paradumu slēpa, jo īpaši no mammas. Savulaik viņš pat centies sarunāt “barterīšus” ar paparaci, lai tikai bildes ar cigaretēm nepublicētu un tās neredzētu mamma!

Kad Leonardo di Kaprio bija tikko pārkāpis 20 gadu slieksni, viņš bija gatavs darīt daudz ko, lai tikai mamma Irmelina Indenbirkena neuzzinātu, ka dēls smēķē. Pateicoties lomām tādās filmās kā “Romeo un Džuljeta” (“Romeo + Juliet”, 1996)  un “Basketbolista dienasgrāmata” (“The Basketball Diaries”, 1995), di Kaprio jau baudīja popularitātes virsotnes un viņa ikdienas gaitām sekoja līdzi paparaci. Reizēm gadījies arī pa kādam kuriozam gadījumam.

Turklāt Leo baidījās ne tikai no mammas, viņš arīdzan negribēja sabojāt savu labo tēlu. Di Kaprio bija liels tīņu elks. Simtiem un tūkstošiem meiteņu viņa plakāti bija guļamistabās pie sienas. Aktieris bija ļoti norūpējies par savu publisko tēlu un pavisam noteikti negribēja rādīt jauniešiem sliktu priekšzīmi. Bet smēķēt jauniešu paraugam nudien nepiedienētos!

Leonardo di Kaprio filmā "Basketbolista dienasgrāmata". (Foto: ddp images/ Vida Press)

Fotogrāfs Stīvs Eihers, kurš reklamē savu jauno grāmatu “In the Limelight: The Visual Ecstasy of NYC Nightlife in the ’90s”, atceras kādu visnotaļ kuriozu atgadījumu.

Leonardo di Kaprio filmā "Romeo un Džuljeta". (Foto: ©20thCentFox/Courtesy Everett Collection/ Vida Press)

Intervijā “PageSix” fotogrāfs atklāj, ka 1994. gadā nofotografējis 20 gadu veco Leonardo naktsklubā “Club USA” kaut ko nopērkam no “cigarešu un saldumu pārdevējas”, taču uzlecošā zvaigzne nav bijis iepriecināts, ka pieķerts šajā darījumā.

Leonardo di Kaprio smēkē elektronisko cigareti. (Foto: Reau Alexis/Sipa/Shutterstock/ Vida Press)

Eihers atceras, ka di Kaprio pienācis pie viņa un uzrunājis: “Hei, vecīt, vai vari izdarīt man pakalpojumu un neizmantot šo fotogrāfiju? Tu vari fotografēt mani visu turpmāko vakaru.”

Jautāts, kāds ir iemesls šim lūgumam, Leo godīgi atbildējis fotogrāfam: “Es pirku cigaretes, un es nevēlos, ka mana mamma uzzinātu, ka es smēķēju.”

Zināms, ka Holivudas zvaigzne, kas šogad novembrī svinēs 46. dzimšanas dienu, aizvien ir ļoti tuvs ar savu mammu Irmelinu.

2016. gada Santabarbaras starptautiskajā filmu festivālā arī Džonijs Deps “PageSix” izstāstījis atmiņu stāstu par to, kā tolaik vēl gados jaunais filmas “What’s Eating Gilbert Grape” (1993) kolēģis prasījis viņam cigaretes.

“Nē, es tev nedošu nevienu cigareti, kamēr tu turpināsi slapstīties no savas mātes, Leo,” viņš esot teicis di Kaprio.

Nu jau Leo sen vairs neslēpj savu nikotīna atkarību.

Citi šobrīd lasa

Baisa nežēlība Indijā: vīrs pārgriež sievai vēderu, lai pārliecinātos par gaidāmā bērna dzimumu 2
Minimālā alga būs 500 eiro: pēc ilgstošām diskusijām vienojas par 2021.gada valsts budžeta un plānotās nodokļu reformas aprisēm 21
"Viņš bija alkohola reibumā, man visu laiku plijās virsū. Te gultā gulēja un prasīja, lai mēs kopā guļam." Sievietei nezinot, sociālais dienests viņai dzīvoklī sarūpē kaimiņus 2
Pievienot komentāru

Знаки зодиака, которых ждет карьерный успех в конце 2020 года

Принцесса Евгения молчит о беременности, но прикрывает растущий живот сумкой