Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Sniegbalta māja ar baltu interjeru un balti ziedošiem rožu krūmiem. Māsas Faningas pārdod savu burvīgo villu

Slavenības
23. maijā 08:05 2020. gada 23. maijā 08:05
  Jauns.lv
Māsas aktrises Ella un Dakota Faningas pārdošanā izlikušas savu villu Kalifornijā. Viņas par īpašumu prasa nepilnus 2,7 miljonus ASV dolāru.

Dakota un Ella Faningas. (Foto: Chelsea Lauren/Shutterstock/ Vida Press)

Ella un Dakota Faningas atpazīstamību iemantoja jau bērnībā, kad abas uzsāka aktrises gaitas. Lai gan daudziem bērniem-aktieriem karjera beidzas, kad viņi izaug, un tie vairs nav interesanti režisoriem (atcerēsimies Makoliju Kalkinu), māsas Faningas šāds liktenis nav piemeklējis. Viņām izdevies sevi pierādīt arī pieaugušo vecumā un turpināt veiksmīgu karjeru kino industrijā.

Šobrīd māsas pārdošanā izlikušas savu īpašumu Sanfernando ielejā, Kalifornijā, par to prasot 2,699 miljonus ASV dolāru. Faningas šo nelielo, taču izsmalcināto villu iegādājās pirms aptuveni trīs gadiem, par to samaksājot 2,3 miljonus ASV dolāru.

Dakota un Ella Faningas pandēmijas laikā. (Foto: CPR/D.Sanchez / BACKGRID/All Ove/ Vida Press)

Māju no ziņkārīgo acīm sargā augsts žogs. Īpašumā ir sešas guļamistabas un piecas vannasistabas. Kopējā dzīvojamā platība nepārsniedz 430 kvadrātmetru. Pie baltās divu stāvu mājas aug sniegbaltu rožu krūmi, un arī iekštelpu interjers ieturēts baltā tonī.

Pirmajā stāvā ir plaša halle un kāpnes, kas ved uz otro stāvu. Viesistabas kamīna apdare veidota no marmora. Savukārt ēdamzālē sienas ieturētas maigā bēbīšu zilā tonī. Galds un krēsli darināti no balta akrila. Savukārt grīdas visā mājā ir no koka.

Viena no guļamistabām ar privātu vannasistabu, kas atrodas pirmajā stāvā, paredzēta viesu ērtībai vai apkalpojošajam personālam. Pārējās piecas guļamistabas atrodas otrajā stāvā, to skaitā plašā saimnieku guļamistaba, kurā ir kamīns un izeja uz plašu terasi. Pie saimnieku guļamistabas labiekārtota arī garderobes telpa, kurā skapjiem ir stikla durvis, kas sniedzas no grīdas līdz griestiem.

Pie mājas ir arī peldbaseins ar spa zonu.

Citi šobrīd lasa

Jauna māmiņa, no krūtīm pilot pienam, pirms gadiem piedzīvoja milzīgu pazemojumu. Izrādās, vainīgais bija Dereks Šovens 23
Viņa nekaunas: publicē "pirms" un "pēc" fotogrāfijas; arī citas seko viņas piemēram 4
Epilepsijas slimniece, kura bijusi atkarīga no "Coca - Cola" dzeršanas, iespējams, mirusi no pārmērīga kofeīna patēriņa 3
Pievienot komentāru

Жена Робби Уильямса заявила о нежелании скрывать от детей его "распутное" прошлое

"В институте я была - пацан!": Агата Муцениеце удивила подписчиков неожиданным фото