Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Hosams Abu Meri. (Foto: LETA)

"No ārsta kļuvu par pacientu," - slimnīcā nonācis Hosams Abu Meri 4

Slavenības
2020. gada 22. maijā 09:52 2020. gada 22. maijā 09:52
  Jauns.lv
Slimnīcā nonācis gastroenterologs un Libānas goda konsuls Latvijā Hosams Abu Meri, kuram veikta kāda "ilgi gaidīta procedūra, kas bija nepieciešama, lai uzlabotu veselību un dzīves kvalitāti ilgtermiņā".

"Mīļie draugi un sekotāji, pēdējās trīs dienas varētu teikt, ka samainījos lomām: no ārsta kļuvu par pacientu," sociālās saziņas tīklā "Facebook" ievietoto foto, kurā redzama roka ar aproci, uz kuras ir viņa vārds, parakstījis Hosams.

"Līdz ar to redzēju situāciju no vēl viena jauna skatpunkta. Biju slimnīcā, kur man veica ilgi gaidītu procedūru, kas bija nepieciešama, lai uzlabotu veselību un dzīves kvalitāti ilgtermiņā. Strādājot katru dienu ambulatorajā praksē, labi zinu un saprotu grūtības, kas nākušas līdz ar Covid-19 dēļ noteikto ārkārtas stāvokli. Pēdējās nedēļās tiek atjaunoti veselības aprūpes pakalpojumi, diemžēl, ir daudz problēmu, kas nu jau nopietni samilzušas divus mēnešus ilgā pātraukuma dēļ - savā praksē katru dienu satieku pacientus, kam saasinājušās slimības un tagad nepieciešama nopietnāka ārstēšana. Vienlaikus ir saprotams un arī pamatoti, ka līdz ar iepriekš noteiktajiem ierobežojumiem gan medicīnas personas, gan pacienti tika labāk aizsargāti, lai tagad varam palīdzēt labāk un drošāk."

Saistītās ziņas

Vai Hosams Abu Meri nemaksā nodokļus par savu Berģu īpašumu? 8
Solvita Āboltiņa un citi viesi - kas īsti ieradās uz Lindas un Hosama Abu Meri kāzām
Tā deputāts Hosams Abu Meri ieskatījās savā jaunajā mīlā Lindā Krūmiņā

"Mana īsā pieredze stacionārā ļāva vēl labāk saprast, ka mediķiem ir patiešām milzīga slodze, tai skaitā iekrātās pacientu rindas dēļ. Viņi dara visu iespējamo, lai pieņemtu cilvēkus, kam nepieciešamas plānveida operācijas. Ļoti augstu novērtēju mediķu profesionalitāti, cilvēcīgumu, laipnību un rūpes. Paldies visiem, kas strādā slimnīcās un poliklīnikās Latvijā, visiem, kas strādā, lai cīnītos pret Covid-19 un daudzām citām slimībām. Medicīna ir misija. Ārsti un māsiņas dara svētīgu darbu, un par to viņi ir pelnījuši cienīgu atalgojumu," bilst Abu Meri. "Tāpēc es aicinu ieklausīties Eiropas Komisijas rekomendācijās gan par mediķu atalgojuma palielināšanu, gan par sistēmas reformēšanu un sakārtošanu, lai veselības aprūpe būtu pieejama pacientiem kvalitatīvāk un ātrāk."

"Draugi, man viss ir kārtībā, esmu vesels un rīt būšu darbā!" tā savu vēstījumu noslēdz Hosams Abu Meri.

Citi šobrīd lasa

Publicēti šaušalīgi kadri no gaisa trošu vagoniņa avārijas Itālijā, kurā gāja bojā 14 cilvēki 1
Dāņu futbolistam, kurš laukumā gandrīz zaudēja dzīvību, ievietots sirds stimulators 2
VIDEO: Madara Kiviča televīzijā pirmo reizi parāda savu jauno draugu
Skatīt visus komentārus

Выселят с приставами: мама Андрея Аршавина выиграла последний суд у его тяжелобольной бывшей жены

"Kā jūsu veselība? Kā jūs dzīvojat?": звезда сериала "Универ" шокировал знаниями латышского языка