Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Britu karaliskās ģimenes šefpavārs atklājis, ko karantīnas laikā ēdīs Elizabete II un pārējie
Britu karaliskā ģimene. (Foto: Mirrorpix / Vida Press)

Britu karaliskās ģimenes šefpavārs atklājis, ko karantīnas laikā ēdīs Elizabete II un pārējie 5

Slavenības
22. martā 10:45 2020. gada 22. martā 10:45
  Jauns.lv
Ko karantīnas laikā ēdīs britu karaliskās ģimenes pārstāvji, atklājis šefpavārs Darens Makgreidijs, kurš 15 gadus bijis karalienes Elizabetes II personīgais šefpavārs un kalpojis arī princesei Diānai un abiem viņas dēliem – prinčiem Viljamam un Harijam.

Karalienes bijušais šefpavārs Darens Makgreidijs. (Foto: Vida Press)

Pēc karalienes bijušā šefpavāra teiktā Viņas Majestāte nākamo dažu mēnešu laikā visticamāk mielosies ar sev jau ierasto pārtiku. Darens Makgreidijs norādījis, ka Elizabete II īpaši iecienījusi tādus ēdienus kā īru ragū un Lankašīras podiņu, kura galvenā sastāvdaļa ir jēra gaļa un kartupeļi. Protams, karaliene neatteiksies arī no tik iecienītajiem saldumiem.

“Karaliene dievina šokolādi. Viņai garšo šokolādes kūkas. Šis nav diētas laiks, bet gan sava ķermeņa mierināšanas,” apliecina šefpavārs.

Runājot par Kembridžas hercogieni, Makgreidijs ir pārliecināts, ka arī šajā laikā Ketrīna paliks uzticīga savam “salātu režīmam”. Tomēr, līdzīgi, kā Elizabete II, arī viņa ēdienkarti noteikti papildinās ar saldumiem. Viens no hercogienes iecienītākajiem desertiem ir angļu  “Sticky Toffee” pudiņš.

Darens Makgreidijs norāda, ka Vindzoras pilī, uz kuru epidēmijas laikā pārceļas karaliskā ģimene, esot pietiekami daudz produktu, lai karaliene un viņas kuplā radu saime vairākus mēnešus varētu dzīvot absolūti bez raizēm. Tur līdzās ir privāta ferma, ļoti daudz kas tiek audzēts uz vietas, tajā skaitā gaļas lopi un dārzeņi.

“Karaliene Vindzoras pilī pavadīs ilgstošās Lieldienu brīvdienas. Viņi tur būs izolācijā. Tā kā viņa nepieņems visus apmeklētājus, Viņas Majestātes komandai krājumā būs produkti, kas viņai būs patiešām vajadzīgi,” norādījis Makgreidijs.

Citi šobrīd lasa

Meitenīte filmēja mājasdarbu, bet par video zvaigzni kļuva viņas tētis un brāļi 2
"Visai skarbi gāja," - Dženifere Rumpāne par pārdzīvoto Itālijas cietumā
Ģimenes locekle Zviedrijā nejauši atklāj, ka māte 28 gadus tur gūstā savu dēlu 2
Skatīt visus komentārus

Ефремов написал покаянное письмо жене погибшего по его вине водителя

Мадонна собрала вместе шестерых детей и молодого бойфренда