Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Saseksas hercogiene Megana un karaliene Elizabete II. (Foto: CAMERA PRESS/ROTA / Vida Press)

“Ja kādam jājūtas aizvainotam, tad tie esam mēs!” – hercogiene Megana nosodījusi karalienes lēmumu 9

Slavenības
2020. gada 2. martā 06:46 2020. gada 2. martā 06:46
  Jauns.lv
Prinča Harija laulātā draudzene atzinusies saviem tuvākajiem draugiem, ka abus ar vīru provocējot uz skandaloziem paziņojumiem. Pret viņiem izturoties krietni aizspriedumaināk nekā pārējiem britu karaliskās ģimenes pārstāvjiem. Aizliegums turpmāk izmantot vārdu “Sussex Royal” esot tam vistiešākais apliecinājums.

“Megana teica, ka viņiem neesot atstāta cita izvēle, kā vien nākt klajā ar publisku paziņojumu. Viņa atzīmējusi, - ja nu kādam esot jājūtas aizvainotam, tad tie esot viņi. Megana un Harijs nekad neesot domājuši iedzīvoties ar vārdu “karaliskais”. Mājieni, ka viņi savtīgos nolūkos nolēmuši izmantot savas privilēģijas, esot absurdi,” norādījusi kāda no Saseksas hercogienes draudzenēm.

Tajā pašā laikā Megana cenšas nebēdāties par jaunajiem ierobežojumiem. “Viņi ar Hariju turpinās stāvēt pāri nenovīdībai un sīkumainībai, visu savu uzmanību koncentrējot uz laba darīšanu, kā arī uz to, lai būtu vislabākie vecāki Ārčijam,” norādījis vārdā nenosauktais informācijas avots.

Saseksas hercogiene saviem draugiem apliecinājusi, ka aizstāvēs savu vīru, jo viņš ir “pats godīgākais un uzticamākais no visiem cilvēkiem”. Tajā pašā laikā Megana uzskata, ka pēdējā aizlieguma iniciatīva nāk no nelabvēļiem, nevis no karalienes Elizabetes II.

“Uz karalieni izdarīja spiedienu, lai pieprasītu izmainīt zīmola nosaukumu,” norāda zinātājs. Megana ir pārliecināta, ka Harijs aizvien ir savas karaliskās vecmāmiņas favorīts, bet citi ar to nespēj samierināties, - informē izdevums “Daily Mail”.

Pirms kāda laika Saseksas hercogi savā oficiālajā lapā rakstīja: “Lai gan monarhijas un Ministru kabineta jurisdikcijā nepastāv nekādu noteikumu attiecībā uz vārda “karalisks” izmantošanu ārpus valsts robežām, Saseksas hercogs un hercogiene pēc 2020. gadā notikušajām pārmainām nevienā teritorijā (ne Lielbritānijā, ne citur) neizmantos vārdu savienojumu “Sussex Royal” vai jebkādu citu vārda “karalisks” atvasinājumu.”

Saistītās ziņas

“Sauciet mani vienkārši par Hariju,” karalienes mazdēls tagad brauc ar vilcienu un pats nes somas 10
Ar dievu, miljoni - karaliene aizliedz Harijam un Meganai pelnīt ar “karalisko” zīmolu 13
Karaliene pieprasa, lai Saseksas hercogu ģimene atgrieztos Lielbritānijā uz karaļnamam svarīgu pasākumu

Megana un Harijs arīdzan atzīmējuši, ka citi titulēti karaliskās ģimenes pārstāvji brīvi nodarbojas ar komercdarbību, bet tikai pret viņiem izvirzīta šāda nebijusi prasība.

Saseksas hercogu pārim dots 12 mēnešu ilgs novērošanas periods, pēc kā lēmums tiks atkārtoti pārskatīts, vai tas ir sasitošs visām ieskatītajām pusēm.

Runā, ka Megana un Harijs bija jau paspējuši ieguldīt vairākus desmitus tūkstošu sterliņu mārciņu Saseksas Karaliskā zīmola izveidē. Pāris ar šo vārdu bija iesniedzis desmitiem pieteikumu dažādiem tirgošanai paredzētiem produktiem. Hercogi šā gada jūnijā plānoja laist klajā dažādu preču kolekciju, sākot ar krāsu zīmuļiem līdz īsajām zeķītēm, - informē lielākais britu bulvārpreses izdevums “The Sun”. Tagad viņiem jāizdomā citu vārdu kā savu “firmaszīmi”, jo “Sussex Royal” viņiem turpmāk aizliegts izmantot.

Citi šobrīd lasa

VIDEO: Uz ielas dzīvojošs puisis no Latvijas kļuvis par galveno varoni Īrijas mediju pētījumā par bezpajumtniekiem 27
Viņķele: pabalsti ir smieklīgi - tie neļauj ne nomirt, ne izdzīvot 17
VIDEO: Indijā deg pasaules lielākā vakcīnu ražotāja ēka 4
Skatīt visus komentārus

Внучка Ротару показала совместные фото с бойфрендом-миллионером из списка Forbes

«Аморальная семья уродует особняк!»: Виктория и Дэвид Бэкхем разозлили британцев