Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

VIDEO: poļu veikalniece ar slapju grīdas lupatu atvaira bruņotu laupītāju 3

Trakā pasaule
21. februārī 15:25 2020. gada 21. februārī 15:25
  Jauns.lv
14.februāra vakarā Pomožes vojevodistes Pincinas ciematā Polijā risinājās gana spraigi notikumi. Kāds ar šaujamierocim līdzīgu priekšmetu bruņojies vīrs maskā bija plānojis aplaupīt vietējo pārtikas bodi, bet nenojauta, ka viņam pretī stāsies varonīgā veikalniece Zofija.

Videonovērošanas kameras ierakstā redzams, kā veikalā ap plkst. 22 ienāk melnā maskā tērpies vīrs un, vicinoties ar šaujamierocim līdzīgu priekšmetu, dodas pie pārdevējas Zofijas, kura tajā brīdī veic uzkopšanas darbus.

Ne mirkli neminstinājusies, sieviete, strauji atvēzējoties, atkārtoti triec slapjo mopu iebrucējam sejā. Nespēdams atvairīt slotas kātu un neatlaidīgo kundzi, vīrietis metas bēgt.

Foto: Ekrānuzņēmums

Varonīgā pārdevēja, kura ir arī veikaliņa īpašniece, vēlāk Polijas medijiem atklājusi, ka uzskata, ka laupītājs sadarbojies ar kādu labi informētu personu, jo viņš, ienākot pa durvīm, mērķtiecīgi devies pie letes un centies atvērt atvilktni, kurā tiek glabāta nauda. Bēgot noziedzniekam izdevies nozagt vienu cigarešu paciņu.

Zofija vēl centusies panākt zagli, tomēr ārā bijis tumšs un skatu aizēnojuši koki. Viņa beigās izdzirdējusi vien riepu kaucienus.

Policija ir uzsākusi izmeklēšanu.

Citi šobrīd lasa

Elīna Gluzunova par bērnu slimošanu: "Šķita, ka viņi uzsūc katru bacili"
Brokastojiet citā laikā, un garantēti zaudēsiet lieko svaru 3
Covid-19 profilakse ar alkoholu Turcijā daudziem beidzas traģiski
Tēmas: Polija
Skatīt visus komentārus

Во время концерта в прямом эфире Робби Уильямс посвятил песню Агате Муцениеце

"Он соблюдал все меры предосторожности, но вирус все равно добрался": мужчина умер во время самоизоляции