Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Kima Kardašjana. (Foto: Broadimage/REX/ Vida Press)

Sliktas vēstis Kimai Kardašjanai - iespējams, viņai ir nopietnas veselības problēmas 1

Slavenības
11. septembrī 14:35 2019. gada 11. septembrī 14:35
Jauns.lv
Bēdīgas ziņas sasniegušas amerikāņu realitātes šova zvaigzni un sabiedrības dānu Kimu Kardašjanu - raidījuma "Keeping Up With the Kardashians" jaunā sezona sākas ar vēsti, ka viņai konstatēta sarkanā vilkēde.

Šova "Keeping Up With the Kardashians" jaunās sezonas pirmajā raidījumā Kima atklāj, ka nācies iet pie ārsta, jo viņa jutusies nogurusi, nelabuma pārņemta, rokas bijušas pietūkušas. "Es jutos tā, it kā lēnām sabruktu," sūrojās Kardašjana, kuras ģimene tobrīd gaidīja ceturtā bērna - dēla Psalma Vesta - nākšanu pasaulē. Stāvoklī gan Kima nebija - Psalmu dzemdēja surogātmāte.

Nācies veikts asins analīzes, ko Kima gaidījusi ar lielu satraukumu: "Man gaidāms bērns, es mācos juridiskajā skolā. Tiešām bail, kad sāc domāt, kā tas mainīs manu dzīvi."

Un epizode noslēdzas ar to, ka ārsts Kimai piezvana un atklāj pavisam nepatīkamus jaunumus - pārbaudes uzrādījušas reimatoīdā artrīta un sistēmiskā sarkanās vilkēdes antivielas organismā. Kā vēsta interneta enciklopēdija "Wikipedia", sistēmiskā sarkanā vilkēde ir "hroniska autoimūna iekaisuma slimība, ko raksturo autoantivielas pret šūnu kodolu komponentiem organismā" .

"Vissmagākās komplikācijas ir nefrīts, neiroloģiskie traucējumi un ateroskleroze. Sistēmiskā sarkanā vilkēde ir pazīstama kā slimība, kas atdarina citu slimību simptomus," tiek norādīts. "Neskatoties uz izdzīvošanas izredžu uzlabošanos pēc glikokortikoīdu un citu imūnsupresīvo preparātu ieviešanas, mirstība no sistēmiskās sarkanās vilkēdes joprojām ir augsta," raksta "Wikipedia".

Pēc "Keeping Up With the Kardashians" jaunākās epizodes demonstrēšanas ēterā vairāki Ziemeļamerikas masu mediji sazinājušies arī par Kimu pašu, lai viņa par notikušo un savām izjūtām pastāsta vairāk. "Pēc ārsta viesošanās es par to uzzināju vairāk, un par to runāsim nākamajā sērijā," pastāstījusi Kardašjana, piebilstot, ka sākusi ārstniecības kursu. "Lai tiktu vaļā no simptomiem, nākas lietot zāles. Ilgu laiku izmēģināju visu dabisko, esam izvēlējušies to labāko ceļu, kas man piemērots, un paveicies, ka tagad viss atkal tiek kontrolēts."

38 gadus vecās Kardašjanas veselības problēmas šovā atainotas gana, viņa stāstījusi par cīņu ar psoriāzi, problēmām grūtniecības laikā. Un nu - jaunas likstas. Taču ne viens vien norāda - tas, ka tests uzrādījis antivielu klātbūtni, šajā gadījumā neliecina, ka Kardašjana tiešām ar vilkēdi sirgst. Pēc vienām veiktām asinsanalīzēm simtprocentīgas pārliecības būt nevarot, un Kimas teiktais, ka "visu redzēsiet nākamajā raidījumā", liecinot vien par mākslīgu intrigas saglabāšanu.

Saistītās ziņas

Kima Kardašjana dzērumā izpļāpājusi ģimenes lielāko noslēpumu 4
Kima Kardašjana beidzot atzīst, ka bijusi “apkaunojoši apsēsta” ar slavu
Pamatīga izgāšanās - Kimai Kardašjanai reklāmas fotogrāfijā redzami seši kājas pirksti 15

Citi šobrīd lasa

Vilciens garām nav braucis jau 10 gadus, bet pensionāre Milda joprojām dzīvo Auces dzelzceļa stacijā 2
Angliski neprot necik, taču studēt grib: kā viltus studenti no Indijas cenšas iekļūt Latvijā 20
"Pēc trim gadiem es tevi varu padzīt no mājām..." Mammas vēstule meitai pusaudzei 20
Pievienot komentāru

СМИ: Валдис Пельш прооперирован и находится в реанимации

Похудевшая Алла Пугачева с ярким макияжем вызвала бурные эмоции поклонников