Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Juris Rozenbergs

FOTO: balti tērpti ļaudis Rīgas centrā līksmo elegantā slepenajā piknikā 69

Trakā pasaule
19. jūlijā 08:58 2019. gada 19. jūlijā 08:58
Jauns.lv
Ceturtdien, 18. jūlijā, desmitiem baltā tērptu ļaužu pulcējās Rīgā pie Kongresu parka - tur tika aizvadīts baltais pikniks "L'elegante Pop Up Picnic".

Šampanietis, dejas, austeres un citi gardumi gaidīja viesus pie balti klātiem un baltiem baloniem rotātiem galdiem. Šis pikniks ievērojams ar to, ka tā norises vieta tiek izziņota vien pavisam neilgi pirms ballītes sākuma.

Pasākumam, protams, ir savs dreskods - ierasties drīkst tikai baltas krāsas apģērbā. Un līdzi jāņem uzkodas, vīnu, dekorācijas un traukus svētku sajūtas radīšanai.

Tā nu lūgtie viesi un tie, kas bija pirkuši uz pasākumu biļetes, pulcējās pie Kongresu nama, kur mielojās, tērzēja saviesīgās sarunās un pat uzdancoja.

Arī Ieva un Mārtiņš Bondari metās deju virpulī. (Foto: Juris Rozenbergs)

Kā saka pasākuma rīkotāji, šīs ir "elegantas un iedvesmojošas pop-up piknika vakariņas skaistā, vakariņošanai neierastā vietā, pilsētvidē. Tās sapulcina draugus, kurus vieno laba gaume, skaistums un mirkļa burvība. Vakars tiek pavadīts svinot un izbaudot prieku, ko sniedz elegantas vakariņas kopā ar seniem un jauniegūtiem draugiem. Šis pasākums piedāvā vērtības, kuras ir svarīgas ikvienam cilvēkam – prieku, kopā būšanu, dalīšanos, iespēju iesaistīties un piedalīties skaista notikuma tapšanā". Šāds notikums Latvijā aizsākās 2015. gadā.

Citi šobrīd lasa

Aktrise Marija Bērziņa atkal brīva
Liepājas dēkainis Žigimants Krēsliņš stāsta, kā apceļot pasauli, tērējot 7 dolārus dienā 8
Laika prognoze svētdienai 10
Skatīt visus komentārus

Психолог раскрыла, что означают прозвища герцогинь Кэтрин и Меган, а также Елизаветы II 1

Показала, что под майкой: Ксения Собчак сделала пикантный снимок