Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Juris Rozenbergs

FOTO: balti tērpti ļaudis Rīgas centrā līksmo elegantā slepenajā piknikā 69

Trakā pasaule
19. jūlijā 08:58 2019. gada 19. jūlijā 08:58
Jauns.lv
Ceturtdien, 18. jūlijā, desmitiem baltā tērptu ļaužu pulcējās Rīgā pie Kongresu parka - tur tika aizvadīts baltais pikniks "L'elegante Pop Up Picnic".

Šampanietis, dejas, austeres un citi gardumi gaidīja viesus pie balti klātiem un baltiem baloniem rotātiem galdiem. Šis pikniks ievērojams ar to, ka tā norises vieta tiek izziņota vien pavisam neilgi pirms ballītes sākuma.

Pasākumam, protams, ir savs dreskods - ierasties drīkst tikai baltas krāsas apģērbā. Un līdzi jāņem uzkodas, vīnu, dekorācijas un traukus svētku sajūtas radīšanai.

Tā nu lūgtie viesi un tie, kas bija pirkuši uz pasākumu biļetes, pulcējās pie Kongresu nama, kur mielojās, tērzēja saviesīgās sarunās un pat uzdancoja.

Arī Ieva un Mārtiņš Bondari metās deju virpulī. (Foto: Juris Rozenbergs)

Kā saka pasākuma rīkotāji, šīs ir "elegantas un iedvesmojošas pop-up piknika vakariņas skaistā, vakariņošanai neierastā vietā, pilsētvidē. Tās sapulcina draugus, kurus vieno laba gaume, skaistums un mirkļa burvība. Vakars tiek pavadīts svinot un izbaudot prieku, ko sniedz elegantas vakariņas kopā ar seniem un jauniegūtiem draugiem. Šis pasākums piedāvā vērtības, kuras ir svarīgas ikvienam cilvēkam – prieku, kopā būšanu, dalīšanos, iespēju iesaistīties un piedalīties skaista notikuma tapšanā". Šāds notikums Latvijā aizsākās 2015. gadā.

Citi šobrīd lasa

32 gadus vecas māmiņas stāsts: "Satiku savu sapņu vīrieti, taču meita tagad mani neieredz" 6
FOTO: aktieri un sabiedrībā zināmi ļaudis pulcējas filmas "Jaungada taksometrs 2" pirmizrādē 7
VIDEO: rūjienieši sagaida Pūci ar kilometriem garu lauksaimniecības tehnikas rindu 5
Skatīt visus komentārus

Стало известно, какие подарки на Рождество получат дети принца Уильяма и герцогини Кэтрин

Мать Брэда Питта заявила, что Анджелина Джоли его «беспощадно оклеветала»