Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
„Kad man būs bērni, kad tie sāks kļūt mazliet kaitinoši, vecvecāki būs turpat līdzās,” viltīgi smīnot atzinies Eds Šīrans, kuram pagaidām vēl savas atvases nav, taču ļoti patīk mazuļi.

Ak, tu viltnieks! Kāpēc Eds Šīrans nopērk vecākiem dzīvokli sev kaimiņos? 8

Slavenības
2015. gada 27. decembrī 05:29 2015. gada 27. decembrī 05:29
Populārais britu dziesminieks Eds Šīrans (24) sagādājis Ziemassvētku pārsteigumu saviem vecākiem. Viņš mammai un tētim nopircis dzīvokli Londonā par 750 000 sterliņu mārciņām jeb 1.02 miljoniem eiro. Turklāt sev kaimiņos!

Dziedātājs Eds Šīrans, kurš iepriekš iegādājies īpašumu netālu no savam bērnības mājām Safolkas grāfistē, nesen atzinies, ka iztērējis 750 000 sterliņu mārciņu (1.02 miljoni eiro), lai iegādātos mājvietu saviem vecākiem, kas būtu pavisam netālu no viņa paša 9 miljonus sterliņu mārciņu vērtā īpašuma Lielbritānijas galvaspilsētā.

Hita „Lego House” autors arī atklājis savus tālejošos plānus, kāpēc gribējis, lai vecāki Džons un Imodžena mitinātos rokas stiepiena attālumā. Ja vecāki būs turpat kaimiņos, būšot kas pieskata bērnus, kad mūziķi būs nodibinājis ģimeni un ticis pie atvasēm.

„Es viņiem nopirku mašīnu un dzīvokli Londonā, lai viņiem būtu kur te palikt. Tas ir tieši pretī manai mājai,” izdevumam „The Sun” norādījis Eds. „Es nopirku māju jūdzes attālumā no vietas, kur viņi dzīvo laukos, un tagad nopirku dzīvokli un māju Londonā, kas atrodas blakus.”

Lai gan Eda tētis mākslas lektors un eksperts Džons Šīrans un mamma Imodžena noteikti būs aizkustināti par dāsno dāvanu, Edam padomā bija kas cits – bezmaksas bērnu pieskatītāji!

„Kad man būs bērni, kad tie sāks kļūt mazliet kaitinoši, vecvecāki būs turpat līdzās,” viltīgi smīnot atzinies Eds Šīrans.

 

 

Kasjauns.lv / Foto: Vida Press

Citi šobrīd lasa

Jūlijs Krūmiņš sagādā pārsteigumu savas jubilejas ballītes viesiem - uz skatuves kāpj pats Maksims Galkins 85
"Ejiet ar savu tizlo grūtniecību, kur gribat!" - sieviete ieraksta sarunu ar Daugavpils ārsti, pēc kuras "embrijs nāca pa gabaliem ārā" 132
VIDEO: blondīne cenšas iepildīt degvielu "Tesla" elektromobilī 27
Skatīt visus komentārus

На каблуках и с огромным животом: герцогиня Меган посетила дом престарелых в Лондоне

18+ Модель Playboy арестовали за прогулку в голом виде по центральной площади Ватикана