Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
"Līvi". (Foto: Publicitātes (Ritvars Stankevičs))

Noklausies - "Līvi" laiž klajā pirmo dziesmu no jaunā albuma 19

Mūzika
15. aprīlī 10:25 2019. gada 15. aprīlī 10:25
Jauns.lv
Viena no Latvijas leģendārākajām rokgrupām “Līvi”, kura mainīgos sastāvos muzicē jau kopš pagājušā gadsimta septiņdesmitajiem gadiem, šī gada 13. maijā izdos jaunu studijas albumu ar jaunām, ilggadējā grupas līdera Ainara Virgas dziesmām. Un nu klausītāju vērtēšanai nodota pirmā no tām.

Jaunā albuma nosaukums būs “Pluss mīnuss”, un grupa laidusi klajā tā tituldziesmu, kuras ierakstā piedalījies latviešu hiphopa mākslinieks Rays (Raivis Krams). Viņš, tāpat kā lielākā daļa no grupas, ir liepājnieks un savulaik kļuva pazīstams ar savu patriotisko skaņdarbu “Par latvisku Latviju”, kuras skatījumu skaits "YouTube" kanālā sasniedzis 1,7 miljonus.

Dziesmas pamatversijas mūzikas un vārdu autors ir "Līvu" līderis Ainars Virga. Dziesma ierakstīta Rīgā, Mārtiņa Burkevica studijā, kur tapusi lielākā daļa gaidāmā albuma. Dziesmas “Pluss mīnuss” repa partija ierakstīta Ivara Sudmaļa studijā Liepājā. Miksēja Jānis Šmēdiņš jeb Fakts, Jelgavā.

Grupas “Līvi” satāvā šobrīd muzicē: Ainars Virga (ģitāra, balss), Jānis Buķelis jeb Buks (balss), Guntars Mucenieks (taustiņu instrumenti),  Henrijs Mucenieks (ģitāra), Edgars Silacērps (bass), Aleksejs Balinskis jeb Alex (saksofons) un Ilvars Manfelds (bungas).

Tuvākā grupas “Līvi” uzstāšanās gaidāma jau šonedēļ, kad Liepājas koncertzālē “Lielais Dzintars” notiks Ainara Virgas 55. gadu jubilejas koncerts, uz kuru biļetes jau labu laiku vairs nav pieejamas. Tāpēc grupa un Ainars visus aicina uz papildkoncertu, kurš notiks turpat, 20. maijā, un kas savā ziņā ir uzskatāms arī par jaunā albuma prezentācijas koncertu, jo jaunais albums būs pieejams arī koncerta laikā un tā būs laba iespēja autogrāfu medniekiem.

Citi šobrīd lasa

Laiks ir nepielūdzams: pasaulslavenie, kuriem šogad aprit 60 16
Tas ir ārprāts, par kādām sadzīviskām muļķībām cilvēki kliedz viens uz otru jeb - atklāti par kaimiņu būšanu 69
Aculiecinieka video: pilnmēness naktī Bolderājā atkal redzēts delfīns 12
Tēmas: Līvi
Skatīt visus komentārus

"Меня расстроили слова Аллы Борисовны": Кудрявцева обескуражена критикой Пугачевой

Ольга Бузова встречается с 23-летним хоккеистом?