Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Princis Harijs kļuvis par Meganas jauno autovadīšanas instruktoru Britu salās. (Foto: Vida Press)

Princis Harijs māca Meganai braukt ar manuālo ātrumkārbu

Izklaide
14. martā 10:08 2018. gada 14. martā 10:08
Kasjauns.lv
Tagad, kad Megana Mārkla pārcēlusies uz dzīvi Lielbritānijā, viņa apgūst arī braukšanu pa ielas kreiso pusi, kā arī automašīnas vadīšanu ar manuālo ātrumkārbu jeb kā tautā saka „ar kloķi”.

Izdevums „Mail on Sunday” informē, ka Meganai Mārklai jauno braukšanas stilu nemācot vis instruktors, bet gan pašas līgavainis princis Harijs.

Kāds no pāra paziņām laikrakstam atklājis, ka Megana jaunās prasmes apgūstot turpat Kensingtonas pils teritorijā, kur viņa šobrīd dzīvo kopā ar līgavaini un gatavojas 19. maijā gaidāmajām kāzām. Teritorija ir gana plaša, lai vingrinātos braukšanā ar automašīnu ar manuālo ātrumkārbu, turklāt pils slēgtajā teritorijā viņa ir pasargāta no sabiedrības uzmanības un paparaci kameru zibspuldzēm.

Ārvalstu pilsoņi, kam ir savā zemē iegūta autovadītāja apliecība, līdz pat gadam var droši stūrēt pa Lielbritānijas ceļiem. Pēc tam jānokārto braukšanas un braukšanas teorijas eksāmens Lielbritānijā. (Foto: Vida Press)

Līdzīgi kā vairums amerikāņu, arī Megana auto vadīšanas prasmi apguvusi, mācoties to vadīt ar automātisko pārnesumkārbu. Lielbritānijā auto ar automātisko ātrumkārbu aizvien ir liels retums. Lai gan tās strauji sāk iemantot popularitāti arī Britu salās, pētnieki secinājuši, ka tikai viena ceturtā daļa ielās redzamo spēkratu ir vadāmas ar automātisko ātrumkārbu.

Ārvalstu pilsoņi, kam ir savā zemē iegūta autovadītāja apliecība, līdz pat gadam var droši stūrēt pa Lielbritānijas ceļiem. Pēc tam jānokārto braukšanas un teorijas eksāmens Lielbritānijā.

Lai gan karaliskajā ģimenē vairums spēkratu ir tieši ar automātisko ātrumkārbu, Megana mācoties apieties ar manuālo ātrumkārbu, kas viņai varētu lieti noderēt ārkārtas situācijā, ja, piemēram, jāpārsēžas uz auto, kam nav automātiskās ātrumkārbas, – informē izdevums „Mail on Sunday”.

Vārdā nenosauktais informators apliecinājis, ka Megana nesen arī piedalījusies divu dienu ilgās armijas rīkotas apmācībās, kurās izspēlētas dažādas situācijas ar ķīlnieku sagrābšanu.

Kāds no virsniekiem izdevumam „The Sunday Express” apliecinājis, ka apmācības bijušas nervus stindzinošas un spētu „pārbiedēt jebkuru”. Vienā no situācijas izspēlēm, kareivji pat izmantojuši kaujas patronas, lai „glābtu” Meganu no laupītājiem.

1983. gadā, kad Diāna apmeklējusi līdzīgs mācības, viņai aizdegušies mati. Meganai par laimi apmācības beigušās bez traumām.

Citi šobrīd lasa

Profesija, kurā cilvēku nāve nav retums: atklāta intervija ar Liepājas NMPD brigādes ārstu Alekseju 9
Ātrā mode: lētais darbaspēks ražo vairāk, nekā cilvēki pērk un novalkā 9
Nosaukti ēdieni, kuri rada vislielāko atkarību 5
Pievienot komentāru

"Ищу желание жить…": фанаты подозревают, что победительница «Битвы экстрасенсов» потеряла дочь

Кричавшая "Ура!" на поминках вдова Караченцова не носит траур и собирается с подругами на отдых в Турцию 2