Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Aktieris Brūss Villiss un viņa sieva Emma Heminga par 17.75 miljoniem dolāru pārdod dzīvokli Manhetenā, Ņujorkā, ko iegādājās 2015. gadā. Ģimene secinājusi, ka pārāk maz tajā uzturas, lai būtu vērts īpašumu turpmāk uzturēt. (Foto: Vida Press)

Vai kāds vēlas? Brūss Villiss pārdod glauno dzīvokli Manhetenā 2

Klausies ziņas sadarbībā ar:
Slavenības
2018. gada 26. janvārī 07:02 2018. gada 26. janvārī 07:02
  Kasjauns.lv
Holivudas spraiga sižeta filmu zvaigzne Brūss Villiss ar sievu Emmu Hemingu pārdod dzīvokli Ņujorkas sirdī Manhetenā, par savu elitāro īpašumu prasot 17.75 miljonus ASV dolāru.

Aktieris Brūss Villiss. (Foto: Vida Press)

Holivudas pāra Brūsa Villisa un Emmas Hemingas brokeris izdevumam „Wall Street Journal” pastāstījis, ka Villisu ģimene šo dzīvokli pārdod, jo tajā pārāk bieži nedzīvo. Villiss ar sievu nolēmis pārdot īpašumu, jo neredz iemeslu kāpēc to turpmāk uzturēt.

Ēka, kurā atrodas Brūsa Villisa dzīvoklis, uzcelta 1913. gadā. Aktiera apartamenti aizņem divus stāvus augstceltnē. Dzīvokļa kvadratūra sasniedz 557 kvadrātmetru. Šajā sešu guļamistabu īpašumā ir 4,5 vannas istabas, plaša halle ar lieliem logiem, kā arī virtuve ar ēdamzonu, no kuriem paveras lielisks skats uz Centrālparku.

Aktieris šo īpašumu iegādājās 2015. gadā, par to samaksājot 16.995 miljonus ASV dolāru.

Brūss Villiss ar sievu Emmu Hemingu un meitām. (Foto: Vida Press)

Kopā ar sievu modeli un aktrisi Emmu Hemingu aktieris audzina divas jaunākās meitas – Mabelu Reju un Evelīnu Pennu. Brūsam Villisam ir arī trīs pieaugušas meitas – Rūmera, Skauta un Talula – kuras nākušas pasaulē viņa iepriekšējā laulībā ar aktrisi Demiju Mūru.

Ar Emmu Hemingu aktieris apprecējās 2009. gada martā, uz kāzām aicinot arī savu pirmo sievu Demiju un viņas toreizējo vīru Eštonu Kačeru.

Villiss ar ģimeni. (Foto: Vida Press)

Citi šobrīd lasa

Uz Latvijas LGBT skatuves sevi piesaka jauna biseksuāļu kustība – “Neons”. Ir arī pirmais skandāls 4
FOTO. VIDEO: slepeni uzņemti kadri atklāj nežēlību Igaunijas vistu fermās 3
VIDEO, kas jāredz katram latvietim. Desmit dienas baravikas dzīvē 1
Skatīt visus komentārus