Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Mākslinieks radījis mozaīku no miljona kafijas pupiņu. Foto

Trakā pasaule
2011. gada 14. decembrī 10:07 2011. gada 14. decembrī 10:07
Albāņu mākslinieks Saimirs Strati izveidojis mozaīku no miljona kafijas pupiņu, nodrošinot sev vietu Ginesa Pasaules rekordu grāmatā. Strati izmantoja 140 kilogramus kafijas pupiņu, no kurām daļa bija negrauzdēs, daļa viegli grauzdētas un dažas melnas.

Albāņu mākslinieks Saimirs Strati izveidojis mozaīku no miljona kafijas pupiņu

Pasaulē lielākajā kafijas pupiņu mozaīkā atveidoti pieci mūziķi - brazīliešu dejotāja, japāņu bundziniece, amerikāņu kantrī mūzikas dziedātājs, eiropiešu akordeonists un afrikāņu bundzinieks.

"Es vēlējos radīt vēstījumu, ka dalīšanās mīlestībā pie kafijas tases mūsu visus satuvina, ka kafija mums sniedz vairāk mīlestības, nekā G20 samits," sacīja Strati.

25,1 kvadrātmetru lielās mozaīkas veidošanu uzraudzīja Ginesa Pasaules rekordu grāmatas tiesnesis, kas piešķīris Strati apliecinājumu par rekorda pārspēšanu.

Pasaulē lielākā kafijas pupiņu mozaīka ir Strati sestais viņa Ginesa rekords. Iepriekš viņš no naglām izveidojis Leonardo Da Vinči portretu, no zobu bakstāmajiem kociņiem aulēkšojošu zirgu, Vidusjūras ainavu no vīna pudeļu korķiem, Maiklu Džeksonu no krāsu otām un grieķu dzejnieku Homēru no rūpnieciskām skrūvēm.

Kasjauns.lv/LETA/Foto: AFP/LETA

Citi šobrīd lasa

"Nike" apavu neizturība savaino, iespējams, visu laiku talantīgāko pasaules basketbolistu un sabojā sporta veida svētkus 17
Kivičs joprojām uzskata, ka seksfoto izzagusi viņa sieva; Madara atbild: "Liec mani mierā un nāc pie prāta!" 83
Policija aicina neiekrist viltvāržu lamatās: internetā izplatās divi jauni krāpšanas veidi 45
Pievienot komentāru

Децл успел оставить завещание перед смертью

Встреча герцогини Меган с подругами в Нью-Йорке обошлась британской короне в полмиллиона долларов