Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Antra Stafecka slimības dēļ pamet šovu 136

Slavenības
2012. gada 18. aprīlī 16:39 2012. gada 18. aprīlī 16:39
Šova „OKartes skatuve” līdere Antra Stafecka (20) dažas nedēļas pirms lielā fināla veselības problēmu dēļ atstājusi šovu „OKartes skatuve”. Vesēlības problēmas viņai saasinājās uzreiz pēc neveiksmes konkursa „Jaunais Vilnis” atlases 17. aprīļa vakarā. Patlaban nav zināms, vai viņa varēs šovā atgriezties.

Vienai no spilgtākajām un vokāli spēcīgākajām talantu šova dalībniecēm – Antrai Stafeckai – tikai dažas nedēļas pirms lielā fināla nācies slimības dēļ atstāt „OKartes skatuve” dzīvokli.

Rīgā notikušajā jauno dziedātāju konkursa „Jaunais vilnis 2012” Latvijas pārstāvju atlasē piedalījās arī šova „OKartes skatuve” dalībniece Antra Stafecka, bet trešdienas rītā jaunā māmiņa veselības problēmu dēļ bija atkal spiesta doties pie mediķiem. Pēc ārstu apskates, Antra saņēmusi kategorisku dakteru prasību - dalība talantu šovā ir jāpārtrauc.

Portālam kasjauns.lv šova veidotāji atklāja, ka, arī šovā ienākot, Antras veselība neesot bijusi tā labākā. Stafecka „OKartes skatuvē” ieradusies jau saaukstējusies, un kaite ik pa laikam saasinājusies. Talantīgā dziedātāja nedaudz apārstēta, marta beigās pat nedēļu pavadīja mājās Ogrē veseļojoties, bet nu jau atkal kādu laiku atkal sūdzējusies par sliktu pašsajūtu.

Šova veidotāji neslēpj, ka ir pamatīgi nobažījušies par Antras veselību, tāpēc jaunietes pieņemto lēmumu uz laiku atstāt šovu akceptē. „OKartes skatuve” radošais kolektīvs portālam kasjauns.lv saka, ka šovā nevar turēt slimu cilvēku un nevar uzņemties atbildību par sekām, kas saistītas ar Antras veselības stāvokli.

Arī Antras tuvinieki ir pārsteigti par negaidīto pavērsienu, bet sarunā ar portālu kasjauns.lv Antras mamma Ilze Mūrniece bija izvairīga, sniedzot īsu atbildi par esošo situāciju: „Pagaidām nesniegšu nekādus komentārus, kamēr paši neesam tikuši skaidrībā ar notiekošo.”

Arī šova repertuāra direktors Guntars Račs pagaidām nevēlējās spriest un komentēt esošo situāciju, un vien nosakot: „Ļoti ceru, ka Antrai būs iespēja atgriezties.”

Atgādinām, ka šis nav pirmais gadījums, ka kāds no šova „OKartes skatuve” dalībniekiem nokļuvis mediķu aprūpē. Vispirms pērn septembrī sirdsdarbības traucējumu dēļ slimnīcā tika nogādāts Edgars Balodis jeb Lenny, bet tad dažus mēnešus vēlāk arī skandalozais Ivars Kļaviņš.

Antra Stafecka šovā “OKartes skatuve”

Kasjauns.lv/Foto: no Izdevniecības Rīgas Viļņi arhīva

Citi šobrīd lasa

Profesija, kurā cilvēku nāve nav retums: atklāta intervija ar Liepājas NMPD brigādes ārstu Alekseju 17
Jāpērk jauni ziemas zābaki. 6 ieteikumi, kā "neiegrābties" sliktā precē 17
Ar ilgstošu sveču dedzināšanu pārāk aizrauties nevajadzētu, izrādās - tās var kaitēt veselībai 2
Skatīt visus komentārus

Ищут человека, готового на год отказаться от смартфона за 100 000 долларов

Голая правда: абсолютно обнаженная Виталина Цымбалюк-Романовская появилась в эфире шоу Малахова 1