Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Grupas „PeR” puiši darīja visu ko spēja, bet atkal Eiropa mūs nesaprata – Latvija Eirovīzijas finālā neiekļuva.

Latvija tomēr neiekļūst Eirovīzijas finālā. Lai arī „PeR” Malmē uzstājās lieliski, tas nepalīdzēja 195

Slavenības
2013. gada 17. maijā 00:02 2013. gada 17. maijā 00:02
Grupa „PeR”, kas ar dziesmu „Here we go” pārstāvēja Latviju 58. starptautiskajā dziesmu konkursā Eirovīzijā, ceturtdienas vēlā vakarā bija vieni no 2. pusfināla dalībniekiem, kas tomēr neiekļuva finālā.

Ceturtdienas vakarā Zviedrijas pilsētā Malmē notika Eirovīzijas dziesmu konkursa otrais pusfināls, kurā kā pirmā startēja grupa „PeR” no Latvijas. Atraktīvie puiši ar dziesmu „Here we go” tomēr nespēja pārliecināt skatītājus un žūriju, un netika iebalsoti finālā, kur Latvija nav startējusi četrus gadus pēc kārtas.

No otrā pusfināla lielajā finālā iekļuva Gruzija, Malta, Armēnija, Grieķija, Norvēģija, Azerbaidžāna, Ungārija, Rumānija, Islande un Somija, bet cīņu par uzvaru 2013. gada Eirovīzijā bez Latvijas vairs neturpinās Albānija. Bulgārija, Sanmarīno, Maķedonija, Izraēla un Šveice.

Eirovīzijas fināls notiks sestdien, 18. maijā pulksten 22.00 pēc Latvija laika. Atgādinām, ka no pirmā pusfināla tajā iekļuva Moldova, Īrija, Baltkrievija, Dānija, Krievija, Beļģija, Ukraina, Nīderlande, mūsu Baltijas valstu kaimiņi – Lietuva un Igaunija, kā arī vēl finālistiem pievienosies tā saucamais „Lielais piecinieks” – EBU dibinātāji Francija, Itālija, Vācija, Spānija, Lielbritānija -, kā arī konkursa rīkotājvalsts Zviedrija.

Pavisam Eirovīzijā šogad piedalījās 39 valstis.

Tā "PeR" uzstājās "Eirovīzijā 2013"


Kasjauns.lv/Foto: Sander Hesterman (EBU)

Citi šobrīd lasa

"Ejiet ar savu tizlo grūtniecību, kur gribat!" - sieviete ieraksta sarunu ar Daugavpils ārsti, pēc kuras "embrijs nāca pa gabaliem ārā" 137
VIDEO: blondīne cenšas iepildīt degvielu "Tesla" elektromobilī 32
Ārstu kļūda sabojā dzīvi 37 gadus vecajam Jānim – viņš ticēja, ka slimo ar HIV, kaut bija pilnībā vesels 25
Skatīt visus komentārus

На каблуках и с огромным животом: герцогиня Меган посетила дом престарелых в Лондоне

Гигантское землетрясение в США и III мировая. Что предсказал Нострадамус на 2019 1