Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Daudzfunkcionālā tirdzniecības centra "Akropole" būvobjekts. (Foto: LETA)

Jau pavisam drīz apmeklētājiem tiks atvērts iepirkšanās gigants "Akropole" 37

Bizness un ekonomika
11. februārī 07:05 2019. gada 11. februārī 07:05
Kas Jauns Avīze
Patlaban notiek tirdzniecības un izklaides centra Akropole nodošana ekspluatācijā. “Centra būvniecības darbi ir pabeigti, un patlaban turpinās iekšdarbi – nomnieku telpu labiekārtošana,” teic Akropoles pārstāve Līga Andžāne.

Vēl ir grūti prognozēt, cik ilgu laiku prasīs nodošana ekspluatācijā, jo tas atkarīgs no visām iesaistītajām atbildīgajām institūcijām. “Taču plāni nav mainījušies – Akropole apmeklētājiem tiks atvērta šopavasar,” norāda Andžāne.

Ķengaragā bijušās Rīgas porcelāna rūpnīcas teritorijā uzbūvētās Akropoles kopējā platība būs 98 000 kvadrātmetru, no kuriem aptuveni 10 000 kvadrātmetru aizņems augstas klases biroju telpas.

Būs lielveikals "Maxima", kinoteātris ar deviņām zālēm, rotaļu laukumi bērniem, sporta zāle, boulings, biljards, dažādu sporta spēļu simulatori, slidotava, vairāk nekā 20 restorāni un kafejnīcas. Kopējās investīcijas plānotas 177 miljonu eiro apmērā, būs aptuveni 1500 jaunu darba vietu.

Citi šobrīd lasa

Vingrinājumi, kas samazina diabēta risku 2
Krists Kalniņš: "Latvijā ar cilvēkiem ir darīts viss, ieskaitot jostu savilkšanu. Mūsos ir gļēvulība, neuzņēmība un viensētnieka domāšana" 18
Brīvdienās laiks kļūs vēsāks; sinoptiķi prognozē, ko varam gaidīt pēc Lieldienām 2
Skatīt visus komentārus

Логово маньяка-расчленителя: раскрыты обстоятельства шокирующего убийства в Москве

"Дождись меня, я приеду": сын Ирины Цывиной рассказал о последних часах жизни матери