Krievija pret Ukrainu sākusi izmantot Ziemeļkorejas raķešu sistēmu "Bulsae-4"
foto: globalsecurity.org
Ziemeļkorejas prettanku raķešu sistēma "Bulsae-4".
Pasaulē

Krievija pret Ukrainu sākusi izmantot Ziemeļkorejas raķešu sistēmu "Bulsae-4"

Ārzemju nodaļa

Jauns.lv

Krievijas iebrucēji pret Ukrainu sākuši izmantot Ziemeļkorejas (KTDR) tālas darbības rādiusa pašpiedziņas prettanku raķešu sistēmu "Bulsae-", vēsta "Militarnyi".

Krievija pret Ukrainu sākusi izmantot Ziemeļkoreja...

"Bulsae-4" spēj trāpīt mērķos ārpus redzamības zonas, tas ir, vairāk nekā 10 kilometru attālumā. Precīzu datu par Ziemeļkorejas ieroča īpašībām nav, tomēr iznīcināšanas diapazons, pēc dažiem avotiem, ir 10-25 kilometru robežās, kas ļauj uzbrukt no droša attāluma.

Palaišanas iekārta sastāv no grozāmās paketes no astoņiem konteineriem ar raķetēm.

Vadāmā raķete aprīkota ar lieliem stabilizatoriem un uzbrukuma režīmu mērķim no augšas. Raķetei tiek izmantota elektrooptiskā galviņa kombinācijā ar vadības virzienu pa optisko šķiedru kabeli.

"Pateicoties tam kompleksa operators veic manuālu vadību, izmantojot video. Raķetes lidojuma laikā viņš redz visas apkārtnes reljefa krokas, visus objektus un var apiet šķēršļus un trāpīt mērķī ārpus redzamības zonas vai pat aiz slēptuves," raksta "Militarnyi".

Pastāvīgs video kontakts ļauj kompleksa operatoram mainīt raķetes mērķi uz augstākas prioritātes mērķi.

foto: Soctīkli
"Bulsae-4" spēj trāpīt mērķos ārpus redzamības zonas, tas ir, vairāk nekā 10 kilometru attālumā.
"Bulsae-4" spēj trāpīt mērķos ārpus redzamības zonas, tas ir, vairāk nekā 10 kilometru attālumā.

Sadarbība starp Krievijas Federāciju un Ziemeļkoreju

Ziemeļkoreja aktīvi atbalsta Krieviju tās karā pret Ukrainu. Piemēram, KTDR savam partnerim nosūtīja vairāk nekā vienu miljonu artilērijas lādiņu. Turklāt Krievija, apšaudot Ukrainu, izmantoja arī Ziemeļkorejas raķetes.

Nesen starp Krieviju un Ziemeļkoreju tika parakstīts līgums par visaptverošu stratēģisku partnerību. Šis līgums var ietvert iespēju nosūtīt Ziemeļkorejas karavīrus uz Ukrainu, kā arī sniegt savstarpēju palīdzību agresijas gadījumā pret kādu no šīm valstīm.