Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Ukrainas Nacionālās drošības un aizsardzības padomes sekretārs Oleksijs Daņilovs ir pārliecināts, ka Krievija kā valsts nespēs saglabāties, "jo tā ir mākslīgs veidojums". (Foto: AP/Scanpix)

Ukrainas Nacionālās drošības padomes sekretārs: Krievija sabruks, un tā uzreiz būs jāatbruņo 1

Pasaulē
28. maijā 10:41 2022. gada 28. maijā 10:41
  Jauns.lv
Pēc Putina aiziešanas no varas un Krievijas sabrukuma, šī teritorija jāatbruņo no ieročiem, tostarp arī kodolieročiem. Citādāk saglabāsies briesmas visai pasaulei, intervijā Ukrainas diennakts informatīvi analītiskajam televīzijas kanālam "24. kanālam" sacījis Ukrainas Nacionālās drošības un aizsardzības padomes sekretārs Oleksijs Daņilovs.

Kā norādīja Daņilovs, Putinu no varas aizvāks dzīve. “Tas notiks 100%. Es jau vairākkārt esmu teicis, ka tas paliks mūsu atmiņā. Tāpat arī pieredzēsim Krievija izjukšanu," viņš sacīja.

Daņilovs ir pārliecināts, ka Krievija kā valsts nespēs saglabāties, “jo tā ir mākslīgs veidojums”.

“Tas notiks. Mēs ļoti vēlētos, lai tas būtu noticis jau “vakar”, bet vēl ir nedaudz jāpagaida,” viņš piebilda.

Pēc viņa teiktā, no Krievijas jāizvāc ieroči, tostarp kodolieroči. Ir ļoti bīstami atstāt valsti ar kodolieročiem, kas var uzvesties tā, kā tā uzskata par vajadzīgu, ignorējot likumus, ANO un visus mūsdienu noteikumus un normas.

“Tas ir ļoti, ļoti bīstami. Ja kāds uzskata, ka tur neparādīsies cits Putins, tad, ticiet man, es jau teicu, viņiem tur ir sasodīti daudz gribētāju, kas vēlas kļūt par Putinu,” sacīja sekretārs.

Daņilovs atgādināja, ka ir valstis, kas nekad dzīvē nevienam nav uzbrukušas, bet ir valstis, kas pastāvīgi dzīvo uzbrūkot citām valstīm.

“Krievija ir viena no tām, kas pastāvīgi uzbrūk citām valstīm. Nepārtraukti bāž degunu un plēšas gar svešām teritorijām,” viņš piebilda.

Saistītās ziņas

Hodorkovskis izsakās, ka Putina režīma gals "ilgi nebūs jāgaida"
Putins noskaņojis pret sevi visu eliti. Kremlī jau izvēlas pēcteci 4
Bijušais britu izlūkdienesta vadītājs: Putina 2023. gadā vairs nebūs. Kurš ieņems viņa vietu? 8

Pēc Kijevas Starptautiskā socioloģijas institūta (KIIS) aptaujas datiem maija vidū tikai 2% Ukrainas pilsoņu labi izturas pret Krieviju, kamēr 92% - slikti. Bet 2% - tie ir apmēram 500 tūkstoši cilvēku, kas ir pietiekoši liels skaits.

 

Citi šobrīd lasa

TEKSTA TIEŠRAIDE. Krievijas iebrukums Ukrainā; Doneckas iedzīvotājus mudina evakuēties 23
"Netīrais ducis": kuri dārzeņi un augļi ir visvairāk piesārņoti ar ķīmiju?
Ne tikai nemaksāja, bet dzīvokli atstāja arī nekārtīgu un ar defektiem. Izīrētājs sašutis par Saeimas deputāta palīdzes rīcību 9
Pievienot komentāru