Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

VIDEO: krāšņi uzzied pavasara puķu dārzs ar 70 miljoniem ziedu

Pasaulē
7. aprīlī 06:08 2021. gada 7. aprīlī 06:08
  Jauns.lv
Kalifornijas pilsētā Kārlsbādā, kas atrodas aptuveni 50 kilometrus no Sandjego, aug ap 70 miljoniem dažādu puķu. Šis pavasaris priecē ne tikai to audzētājus, bet arī apmeklētājus, jo pērn tiem ziedu apraudzīšanas prieki izpalika Covid-19 pandēmijas dēļ.

Slavenie Kārlsbādas puķu lauki šobrīd ir pilnā plaukumā un uzņem apmeklētājus, lai tos priecētu ar visdažādākajām krāsām, viskrāņšākajās izpausmēs. Vairāk nekā 70 miljoni puķu vienlaicīgi plaukst un ik gadu piesaista apmeklētājus gan Kalifornijas, gan tālākiem nostūriem.

Pērn apmeklētājiem puķu lauki bija slēgti, lai ievērotu Covid-19 ierobežošanas noteikumus. „Ir liels prieks, ka atkal esam atvērti”, saka puķu lauka menedžeris Freds Klārks. Pērn tūristu iecienītais objekts bija slēgts uz deviņiem mēnešiem, un visu puķu ražu nācies nopļaut bez aizrautīgajiem apmeklētāju skatieniem. „Ir patiesi brīnišķīgi redzēt cilvēku emocijas un neviltoto prieku, kad viņi tiek pie skaistajiem ziediem. Šogad atkal varam vērot apmeklētāju emocijas”, atzīst Klārks.

Šogad paveicies, jo pavisam nesen Kalifornijas Covid-19 situācija novērtēta ar oranžo brīdinājumu, nesen vēl tam esot sarkanam. Tas nozīmē, ka tagad šāda veida apskates objektus iespējams atkal baudīt klātienē. „Ir sajūta, ka visi šeit jūtas tik pacilāti un savstarpēji vienoti pozitīvismā. Gandrīz vai šķiet, ka esam atgriezušies atpakaļ normālā dzīvē”, norādīja viena no apmeklētājām.

Kārlsbādas puķu lauku labumi tiek nogādāti arī pie floristiem un veikalos, atzīmē menedžeris Klārks. Viņš īpaši uzsver, ka pašu audzētās gundegas katru gadu kļūst arvien skaistākas, jo tiek strādāts pie tā, lai ziedi būtu aizvien krāšņākās krāsās, lielāka izmēra un pati raža kopumā bagātīgāka. Apmeklētājiem Kārlsbādas puķu lauki būs pieejami līdz šī gada 9. maijam.

Citi šobrīd lasa

Ķermeņa valodas eksperte ievērojusi, ka prinča Viljama acis vectēva bērēs pauda ko ļoti būtisku
Stingri brīdina: savvaļā augošu lakšu plūkšana, griešana vai izrakšana ir aizliegta 8
Samaksās jau darba intervijā: "McDonald's" milzu grūtības piesaistīt jaunus darbiniekus 1
Pievienot komentāru

Счастливая герцогиня Кэтрин появилась на публике после похорон принца Филиппа

Тилль Линдеманн спел советский хит на русском языке, и теперь все гадают - зачем!