Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Varonīgais Noa. (Foto: Ekrānuzņēmums no "Facebook",)

Viņš izvilka no degošas mājas mazo māsiņu un atgriezās pēc suņa. Viņam ir tikai 5 gadi 8

Ārzemēs
14. februārī 14:37 2020. gada 14. februārī 14:37
  Jauns.lv
ASV Džordžijas apgabalā piecus gadus vecs zēns pamodās un ieraudzīja istabā liesmas, taču viņš nekrita panikā un palīdzēja izglābties visai ģimenei, vēsta CNN.

Noa Vuds tiek saukts par goda glābēju un saņems retu apbalvojumu par savu varonīgo rīcību. Noa ir viens no astoņiem ģimenes locekļiem, kas gulēja, kad viņu mājā izcēlās ugunsgrēks.

Zēns istabā atradās kopā ar divus gadus veco māsiņu. Viņš izlēca no gultas, paķēra māsiņu un tika laukā no mājas pa vienīgo tobrīd pieejamo izeju – atvērtu logu. Tomēr Noa neapstājās – viņš devās atpakaļ mājā, lai izglābtu ģimenes suni un izvilktu to drošībā.

Tad zēns aizskrēja pie onkuļa uz māju kaimiņos pēc palīdzības. Kopā viņi uzcēla kājās pārējos ģimenes locekļus. “Mēs esam redzējuši arī iepriekš, ka bērni brīdina savu ģimeni, bet piecus gadus vecs zēns izdarīja ko tādu…tas ir visai neierasti,” sacījis vietējā ugunsdzēsēju depo vadītājs Dveins Džamisons.

Ugunsgrēks esot izcēlies no pārlādētas elektriskās ierīces Noa guļamistabā. Pēc ierašanās ugunsdzēsēji palīdzējuši aprūpēt ģimeni, kas ugunsgrēkā bija guvuši dzīvību neapdraudošas traumas.

Citi šobrīd lasa

"Imunitātes pases": Eiropā parādās cerība par daudzu cilvēku iespēju ātrāk atgriezties dzīvē 3
Britu kuplākā daudzbērnu ģimene sagaidījusi pieaugumu - 22. atvasi 8
Cilvēki Uzvaras parkā priecājas par uzziedējušajām sakurām 34
Tēmas: ASV
Skatīt visus komentārus

«Афродита»: Игорь Крутой восхитился падчерицей в откровенном бикини на пляже

Тяжело перенесший коронавирус врач вернулся в реанимацию к умирающим пациентам