Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Atklāta identitāte pusaudzim, kurš no Londonas mākslas muzeja 10. stāva nogrūda mazu zēnu

Pasaulē
2019. gada 3. oktobrī 12:26 2019. gada 3. oktobrī 12:26
  Jauns.lv
Publiskots pusaudža vārds, kurš augusta sākumā no Londonas mākslas muzeja 10. stāva skatu platformas nogrūda 6 gadus vecu zēnu.

Apsūdzētais ir nu jau 18 gadus vecais Džontijs Breiverijs, kura vārdu līdz šim nepubliskoja vecuma dēļ, proti, slepkavības mēģinājuma brīdī Džontijs bijis 17 gadus vecs. 

Londonas tiesa lēmusi atklāt pusaudža identitāti, viņam sasniedzot pilngadību. 

Džontijs tiek apsūdzēts maza zēna slepkavības mēģinājumā un novembrī tiesa lems, kādu soda mēru jaunajam puisim piemērot. 

Tikmēr no platformas nogrūstā zēna ģimene šonedēļ paziņojusi, ka dēla stāvoklis ir stabils un viņa dzīvībai briesmas vairs nedraud, taču zēnam viss esot jāmācās no sākuma. Viņš neprot ēst, staigāt, kustināt rokas, kājas un visu ķermeni kopumā. Zēns pēc incidenta guvis mugurkaula, roku un kāju ievainojumus, kā arī smadzeņu asiņošanu.

“Tomēr mūsu puika ir ļoti drosmīgs. Katru dienu viņš iemācās ko jaunu, piemēram, tagad viņš jau nedaudz sāk kustināt ķermeņa kreiso pusi, turpina smaidīt un reaģēt uz mūsu jokiem,” pastāstīja zēna vecāki, kuri tic, ka kādu dienu zēns atkal spēs visu, ko pirms incidenta. 

Jauns.lv jau ziņoja, ka  kāds 17 gadus vecs jaunietis nogrūdis 6 gadus vecu zēnu no skatu platformas Blavatnik ēkas ("Tate Modern" mākslas muzeja) 10. stāva – Londonā. 

Notikušā aculieciniece bijusi zēna māte. Vēl kāds liecinieks, kurš tobrīd atradies ēkas 5. stāvā presei pastāstīja, ka dzirdējis kliedzienus: “Tas ir mans dēls, mans dēls!”. Viņš piebildis, ka zēns, krītot, nav izdvesis nekādas skaņas, taču cilvēki, kas atradušies uz skata platformas notikuma brīdī, klieguši. 
Blavatnik ēkas 10. stāvs kalpo kā skatu platforma un no tā iespējams baudīt Londonas panorāmu 360 grādu leņķī.

Šā gada februārī vairāku miljonu mārciņu vērto dzīvokļu īpašnieki tiesā zaudēja priekšlikumu apturēt tūkstošiem apmeklētāju “viesošanos” viņu mājā, lai izbaudīt fenomenālo skatu. Pasaules slavenās mākslas galerijas juristi vien ieteica aizvilkt aizkarus un žalūzijas, mēģinot ignorēt tūristu pūļus.

Publiskots pusaudža vārds, kurš augusta sākumā no Londonas mākslas muzeja 10. stāva skatu platformas nogrūda 6 gadus vecu zēnu. (Foto: scanpix)

Saistītās ziņas

No Londonas mākslas muzeja 10.stāva nogrūstais zēns joprojām nerunā un nekustas, taču sācis smaidīt 14
No Londonas mākslas galerijas 10. stāva nogrūstā zēna vecāki presē atklāj, kāds šobrīd ir dēla stāvoklis 3
Tiesā izskan sīkākas detaļas par zēna, kuru nogrūda no skatu platformas 10. stāva Londonā, gūtajām traumām 21

Citi šobrīd lasa

Kā aug Teksasas puisēns, kurš pašā dzīves sākumā piedzīvoja neaptveramu traģēdiju
Puisis baroja zivis, nenojaušot, ka duļķainajā ūdenī viņa virzienā peld vēl kāds izsalcis dzīvnieks 1
Maskās un bez ballītes - Solvitas Āboltiņas meitai izlaidums pandēmijas skartajā Itālijā

Муцениеце заявила, что в любой момент может воссоединиться с Прилучным

Коллеги рассказали, как борьба с раком изменила внешность Заворотнюк