Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Denali Brēmere - galvenā aizdomās turētā. (Foto: Zumapress/Scanpix)

Pusaudze noslepkavo savu labāko draudzeni, jo svešinieks internetā par to piesolījis 13 miljonus dolāru 63

Pasaulē
19. jūnijā 14:22 2019. gada 19. jūnijā 14:22
Jauns.lv
Pieci pusaudži no Aļaskas, ASV, tiek apsūdzēti par labākās draudzenes nogalināšanu apmaiņā pret 13 miljoniem ASV dolāru (11 miljoni eiro), ko internetā piedāvājis kāds svešinieks, ziņo “News.com”.

18 gadus vecā Denali Brēmere ir galvenā aizdomās turētā. Meitene internetā iepazinusies ar 21 gadu vecu vīrieti, kurš izliecies par miljonāru, piedāvājot iespaidīgu naudas summu par Denali draudzenes nogalināšanu. 18 gadus vecā meitene būtībā izplānoja savas labākās draudzenes slepkavību, svešiniekam sūtot fotogrāfijas un video par slepkavības norisi. 

Kad Denali bija izplānojusi draudzenes slepkavību teorētiski, viņa piesaistījusi vēl četrus savus vienaudžus, lai plānu īstenotu realitātē. 

Slepkavības pasūtītājs bija interneta svešinieks, kas slēpās zem vārda Tailers. Patiesībā 21 gadu veco vīrieti sauca Darins Šilmillers un viņa dzīvesvieta – Indiānas štats, ASV. Darinam izveidojušās virtuālas attiecības ar Denali, kopīgajās sarakstēs viņi vairākkārt apsprieduši, ka varētu izvarot un nogalināt Aļaskā dzīvojošu sievieti. 

3. jūnijā Aļaskas policijā tika iesniegts ziņojums par 19 gadus vecās Sintijas pazušanu. Jau nākamajā dienā jaunās meitenes līķis tika atrasts upes krastā. Viņa tikusi sašauta galvā no aizmugures. Meitenes rokas, kājas un mute bija aizlīmēta ar līmlenti.

Kopā ar Denali Brēmeri slepkavības veikšanā piedalījušies vēl četri nepilngadīgi pusaudži. 

Četras dienas pēc tam, kad upes krastā tika atrasts Sintijas līķis, policija identificējusi Denali kā potencioālo slepkavu, konfiscējot viņas mobilo tālruni, kurā arī uzieta sarakste ar Darinu Šilmilleru. Tāpat Denali bija meklējusi informāciju par bērnu pornogrāfiju. 

Policija aizturējusi visus iesaistītos pusaudžus, kā arī slepkavības pasūtītāju. Visiem draud apsūdzības slepkavības izdarīšanā ar iepriekšēju nodomu. Denali Brēmerei un vīrietim no interneta – Darinam Šilmilleram draud mūža ieslodzījums. 

Citi šobrīd lasa

Stilīgākie festivāli pasaulē: to vēsture un modes koncepcija 2
Latvijā cilvēki "skrien tik ilgi, kamēr krīt" - jeb Kā atpazīt un novērst izdegšanas sindromu 28
Kāds cēsnieks ar sevišķi atraktīvu sludinājumu par 600 eiro cenšas notirgot savu veco "Volkswagenu" 19
Tēmas: ASV, Aļaska
Skatīt visus komentārus

Галкин заговорил по-латышски на закрытии фестиваля Laima Rendezvous Jurmala 2019

Герцогиня Меган выполнит последнюю волю королевы после ее смерти 1