Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
3 komentāri
Sakārtot:
Māris Puķītis
10. jūnijā 13:59
Ja pircējs gribēs ēst, viņš iepirksies, nekādu valodu nezinot. Kā tad kurlmēmi cilvēki iepērkas, piemēram? Neuztveriet to tikai kā cinisku salīdzinājumu. Ar mani Tanzānijā neauklējas un pārdevēji nemācās latviešu valodu, bet es mācos svahili. Un tas ir normāli, tāpat kā Latvijā prast latviski. Un ne jau ukraiņi ir tie, kas visvairāk apvainosies.
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
Z I
10. jūnijā 16:16
Krievijā šobrīd nenotiek nekāda attīstība, nekādi pētījumi, tāpēc zinātniskā jomā krievu valoda vispār nebūs vajadzīga( arī pirms tam vairāk zaga, nekā paši atklāja). Otrkārt, ar krieviem bizness nav iespējams sankciju dēļ. Sanāk ka tie vecāki, kuri joprojām liek mācīties bērniem krievu valodu, paredz, ka pēc 20 gadiem joprojām krievi nerunās latviski un bērni locīs muguras, lai kalpotu šeit dzimušiem krieviem. Žēl, ka daudzi latvieši automātiski turpina padomju laikus un Latvijai novēl Baltkrievijas un Gruzijas likteni. Un par bēgļiem, daudzi aizmirst, ka no ukrainas atbēga arī ļoti daudz krievu, kuri nekad necienīja Ukrainas valodu un necienīs mūsējo. Ja Latvijā sāktos karš, visa vate taču arī skaitītos Latvijas bēgļi.
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
Kaspars Kalnins
10. jūnijā 17:17
Priekuļi vienmēr ir bijuši krievu pūznis.Es,kad tur tehnikumā mācījos,tur pat krievu valodas skolotāja bija.Pat krievu valodas olimpiades rīkoja un uzvarētājus par velti veda ekskursijā uz Ļeņingradu.Šausmas to visu bija pārdzīvot Padomju Latvijas laikā.
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi