Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
4 komentāri
Sakārtot:
Inga Maknamara
25. maijā 08:37
Bērns nedrīkst palikt tajā klasē un pat tajā skolā.
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
Goca Murvinieks
25. maijā 10:22
Tikai aizmirsāt pateikt, ka tas pats notiek ar pieaugušajiem! Ir darba kolektīvi, mājas kolektīvi, utt. Un notiek gan izmešana no čatiem, apmelošana, utt. Un nonāk pat tik tālu, ka jau uzbrūk fiziski, jo lūk, čatā esot teikts, ka šis cilvēks ir vainīgs pie kaut kā..
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
Valdis Rudzitis
25. maijā 12:40
Arī ģimenei ir savs čatiņš,kur vienpersoniski kāds kādu izmet. Beidziet gausties. Ejiet tajā portālā un tja čatiņā,kur ir jūsu līdzīgie. Piemērs. 1. Pretpodiņu čatina vai portālā nav ieteicams iefiltrēties podiņiem. Tos ne tikai ar kaudzi piekakās, bet ieliks krāsnī, lai neatgriezeniski tie sūdi piedeg. Paši būsim arī godīgi pret portālā vai čata noteikumiem. Jā, piekrītu,ka klases čats ir ,lai visi redzētu tēmu. Tur nav tiesību izmest, tad jau arī no skolas jāizmet.
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
Stephanie Zujāne
25. maijā 18:25
Bezvērtīgs reklāmraksts tikpat bezjēdzīgai valsts institūcijai. Zvaniet, ja sāp sirsniņa, mēs pateiksim- "meklē palīdzību!". turklāt šis savārstījums vēl pamanās uzbrukt vecākiem, pat virsrakstā nez kāpēc! Kāds sakars ar šī raksta saturu! Šis savārstījums nedod nekādas atbildes, par kurām pats uzstāda jautājumus - ko tad darīt ar tiem mobingotajiem! Kaut kas tak IR jādara! Bet kas? A, nu ejiet skaidrojieties ar pedagogiem, mobingotaju vecākiem, principā tas viss ir darīts no paaudzes paaudzē, un neko vairāk kā EKSTRA mobingu pēc tam pret upuri nav panācis. Bērnam, jo apceļ ir vecākiem un pedagogiem jāatgadina viņa vērtība, un kā tā nav atkarīga no mobingotāju domām. Ir jāaudzē bieza āda, emocionālā izturība un labāk mācīt kā ar humoru palēnām tikt galā ar tādām situācijām, tas būtu daudz, daudz produktīvāk, nekā uzsvērt bērnam viņa upura lomu, kur vēl risks, ka viņš tajā iekritīs dziļi un pierādīs pie tās.. apšaubīt (tikai) vecāku iesaisti, pat virsraksts maldinoši apmelo vecākus ar anekdotisku, no gaisa izvilktu frāzi, ko varbūt kāds vecāks kaut kad ir pateicis... Nudien, fuj, ka pat virsrakstā maldinā, par ko vispār šis murgs ir uzcepts. Lasot virsrakstu var padomāt, ka reāla situācija notikusi, kur kāds vecāks pateicis bērnam, ka neiesaistīsies un lai pats ar visu tiek galā un kā tā situācija tiks apskatīta. Kāpēc šāda vecāku nomelnošana? Svētā pedagogu kasta gan netiek šādi rakstā implicēta kā vismaz tikpat līdzatbildīgi. Knapi pieminēti, lai gan nereti tieši no viņiem nāk visvairāk "pats tiec galā" attieksmes skolas mobinga vidē.
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi