Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
14 komentāri
Sakārtot:
Vērotājs
12. augustā 06:13
Īsts draudzes gans, uzrauga savas avis kārtīgi (Vuorda „vuška” nuzīme -'aita), jo aitas jācērp katru nedēļu. Galu galā mācītājam labi jāēd un benzīns bākā arī jālej.
Diana Mikelsons
12. augustā 08:15
Varbut kadam tas liekas joks jeb pareizak sakot prasts joks ko raksta isszina draudzes macitajs vecakai kundzei ?Ists kretins.
Elisa Elisija
12. augustā 08:29
Paldies par smieklu devu šorīt, es gar zemi!:D
Vērotājs
12. augustā 08:58
Kāli, Kāli, varbūt tā varētu komunicēt ar 20 gadīgiem draudzes locekļiem, bet 80 gadīgu draudzes dalībnieci pienāktos uzrunāt ar vārdu «kundze», un nevis ar SMS, bet ar personīgu zvanu un apjautāšanos par kundzes veselību. Bet ja cilvēkus cienījamā vecumā uzskata par vecām aitām, tad var ar SMS un «vušku»
MaigonisXL
12. augustā 10:46
Dievs nemīt tumšos aukstos mūros, Viņš ir visur un vienmēr! Kādēļ par to būtu jāmaksā, Radītāju var slavēt sirdī, jebkur!
Baiba Reppele
12. augustā 10:48
Par līdzīgām un vēl trakākām darbībām Solimu pārcēla no Majoru draudzes uz Lielvārdi. Tā teikt, no acīm prom.
Baiba Reppele
12. augustā 10:50
Par līdzīgām un vēl trakākām darbībām Solimu pārcēla no Majoru draudzes uz Lielvārdi, tā teikt- tālāk no acīm.
Regina Zvilna
12. augustā 11:41
Solims ir foršs mācītājs,enerģisks,labu balsi ,ar lielu humora izjūtu un rūpējas par savējiem !Nu ko tā kundze tik ļoti apbižojas,kā mazs bērns-vai ,vai,kāds kreņķis!
Miss Lavendar
12. augustā 12:07
Kaut kāds kretīns. Humora izjūta līmenī "uzkakāju tev uz galvas, cik smieklīgi!" Labi, ka katoļi aizlieguši tādiem vairoties.
Inga Černika-Zariņa
12. augustā 12:49
Var tikai brīnīties par vienas daļas cilvēku vēlmi tikt muļķotiem un zombētiem no t.s. "baznīcas tēvu" puses. Labi, lai vēl vecas tantes iet baznīcā, bet ko tur dara jauni, izglītoti, pašpietiekami cilvēki? Vai tiešām viduslaiku reliģisko līderu izdomātās pasakas viņiem ir saistošas un ir vēlme ziedot 10-to tiesu šiem liekulīgajiem melnsvārčiem, kuri no laika gala ir bijuši alkatīgi divkoši ar vienīgo mērķi - pakļaut un izmantot, iedzīvoties uz citu rēķna. Par to liecini arī daudzie pedofīlijas skandāli baznīcā, visādas netīras naudas un īpašumu lietas un savstarpējās ietekmes dalīšana dažādu pārliecību un konfesiju starpā. Dievu var pielūgt jebkur un katrs savā sirdī un garā. Priekš tam nav vajadzīgi visādi melīgi un mantkārīgi melnsvārči un viņu piekoptie, maģiskie rituāli, visādas vīraku kvēpināšanas, klanīšanās, krusta mešanas, gleznu un skulptūru bučošanas utt. Tas viss ir tikai cilvēku izdomājums. Dievam tas nav vajadzīgs, tikai vieniem cilvēkiem, lai ietekmētu, izmantotu citus.
Veronika
12. augustā 13:33
Jā,nu ko lai par tādu mācītaju saka-žurka paliek žurka!Tad,kad Bez Tabu Roberts viņam zvanija,lai visu noskaidrotu,tad šis mācītājs kā nobijies žurka nometa mobilo!Ko tāds dara baznīcā!!!
ARTIS LAPSA
12. augustā 14:47
Baznīcas žurka! Šādus te "korāļus" vērtīgi būtu aizsūtīt komandējumā uz kādu ieslodzījuma vietu pasludināt "Aitām" ticības mācību. Varbūt dzīvē kāda apgaismība nāktu īstajā vietā. Diemžēl jāatzīst, ka ne tikai šajā valstī, bet gan visā pasulē, baznīcas ir lielā mērā neaizskaramas tādēļ rīkojas pēc saviem ieskatiem un "dieva vārda" Vainojamas karos un tautu ciešanās, Galvenais pielūgsmes avots līdzinās baronam Fon Minhauzenam, Lasāmviela balstīta uz izdomājumiem, meliem, pieņēmumiem. Tā ir pilna ar pretrunām un apšaubāmiem, diemžēl nepārbaudāmiem faktiem. Dievnami paši kā ubagi stāv pie pakša ar izstieptu rociņu, jo mācītājiem X tipa bembī dibenu spiež, bet baznīcai taču jumts tek un apmetums krīt nost. Tajā pat laikā ziedojumus neviens ne deklarē, ne kontrolē - tik cik paši. Ik pa brīdim dzird gaudas, ka pietrūkst, lai gan baznīcu apcirkņos relikviju kalni un zemes simtiem hektāros mērāmas, kā arī jaunu dievnamu celtniecībai vienmēr pietiks rubulis.. Vatikāns vien varētu pabarot visus Āfrikas trūkumcietējus un izskolot bērnus, taču tā vietā pulē sudraba galda piederumus un baznīcu žurku "Raķetes".. Ja parastu cilvēku par zādzību, piesavināšanos liek cietumā, tad baznīcas jau gadu simteņiem rauš un vairo.... Ne jau vēsturiskās zemes un bagātības dievnamiem pieder, jo tās tikušas iegādātas godīgā ceļā, bet gan ar viltu, kariem, ciešanām. JA pedofīlus dažās valstīs noņem no "dzīves trases", tad baznīcās labākajā gadījumā grēkus jāizsūdz un taps piedots/ noklusēts. Jāpiemin, ka pati galvu galva prar šiem procesiem ir informēta. Bet cilvēki tic! Tic Dievam. Tic mācītājiem! Tic, ka tur viss ir tīrs un balts. P.S. Vai kāds var pateikt kur tagad tirgo "Indulgences"? UN nevajag melst, ka visas beigušās. Kam tad tās kastītes pie baznīcu ieejām izvietotas, kurās naudu met? Atvainojos, ja kāda ticību te aizskāru. Un ja aizskāru, tad pastāstiet kurā vietā, jo cik man zināms, aizskart iespējams taustāmas lietas.. Un tagad atpakaļ pie pagānisma - Meža mātes, Vēja mātes un Ūsiņa!!!!
JANIS KALVA
16. augustā 13:31
Nevienai ticībai neinteresē cilvēks, galvenais lai laicīgi iedod ziedojumus lai labi mācītāj kungiem dzīvots. Vācija ir ticības nodoklis, ja darba pasaki ka esi ticīgs tad nodoklis klāt. Labi ka vēl Latvijas bacnicniku un valdības mafijas nau vienojoties par tautas nosaukšanu.
Valdis Murzins
16. augustā 18:50
Sveiciens visiem, Es joprojam netieku skaidriba par to Solimu, Uz zvaniem neatbild un t.t. KAD VINS ATVAINOSIES PAR TO SMS UN PAR TELEFONISKO IZLAMAŠANU(10/08/20)???? Un kas ta par piebildi šim pensionaram: *Kā Tavi radi drikst sudzēties par mani! Te Irija ari esot padzits ar kaunu no baznicas cik man stastija.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi