Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
31 komentārs
Sakārtot:
Robis
11. augustā 06:43
Cilvēki - esat saprātīgi un brauciet pa ceļa kreiso malu. Tad būs iespēja izglābt dzīvību.
eerks
11. augustā 07:12
Kopš kuriem laikiem cilvēka nobraukšana skaitās profesionāla rīcība? Izskatās, pēc pilna autobusa ar pamuļķiem.
elizabeta kellere
11. augustā 07:39
Ko jūs gribat no IERĒDŅIEM?
Vecais
11. augustā 08:23
***Autobusa vadītājs domāja par salonā esošo pasažieru drošību.*** Es teiktu, ka autobuss bija pilns ar liekēžiem. Viņu pienesums valsts ekonomikai nav nekāds, ja salīdzina ar nogalināto zemnieku.
Vents Cīrulis
11. augustā 08:27
Visdrīzāk jau, ka autobusa šoferis negribēja "vilkties" aiz velosipēdista un mēģināja aizspraukties garām.
Emeel Emilio Done
11. augustā 09:16
Ir gadijies vairākiem šādiem šoferiem uzdurties, kuri par katru cenu tevi dzīs neko negaidot un reizēm nobrauc tik tuvu, ka bikses pilnas... Tapēc es iesaku labāk ik pa laikam uzmest aci uz aizmuguri, un ja tomēr brauc čupa ar mašīnām no mugurpuses un pretī, uz to momentu nomest malā pa gruntinieku. Visādi jefatroni pa ceļam mēdz būt
Edzus Zvejnieks
11. augustā 09:32
Labāk nebūtu komentējusi Maija Lazdiņa.
Edzus Zvejnieks
11. augustā 09:36
Man ir bijis tikai viens vadītājs, kas pateicas ar āvārijas signāliem, kad braucu pa pašu ceļa malu, lai viņš apdzen un pretī brauc auto.
Daiga Rutka
11. augustā 09:49
Nu kas tas par sviestainu komentāru no autobusa vadītāja "lai nodrošinātu pasažieru drošību"??? Lai saka kā ir - negribēja bremzēt aiz velo un pretī nāca auto. Punc. Policistiem vajadzētu nopirkt kameru uzkāpt uz velo un pabraukāt, nav jau tik traki, auto cenšās apbraukt velo BET tikai ja pretī nenāk automāšīnas, ļoti reti auto bremzē aiz velo.
suncity
11. augustā 10:17
Nùbrauc kungi, nùreib zeme, Nùvad munu baļeļeņu; Atbrauc kungi, atreib zeme, Neatvad baļeļeņa. Jius, kundzeņi, tìsas veìri, Kur lykót baļeļeņu? Tur palyka baļeļeņis, Kur zobyni zemi dola...... Kungi. No mūsu pašu vidus.
Roberts Greiškāns
11. augustā 10:19
Tās Maijas komentārs vienkārsi izcili pretīgs un augstprātīgs. Ko dod tā pieredze šoferim, ja šo 30 gadu laikā nav jēdzis iemācīties kāda distance jāievēro apdzenot velo un/vai netur nervi piebremzēt un pabraukt aiz velo, kāmēr atbrīvojas pretējā josla? Man, piemēram, ir bail braukt pa šoseju ar velo tieši šādu pieredzējušo šoferu dēļ. Situācija ir krietni uzlabojusies gan, absolūtais vairākums apdzen ļoti korekti, taču, ko tas dod, ja tāpat atrodas šādi pamuļķi? Velo gan uz šosejam vispār nebūtu jābūt, bet par to pie mums vispār netiek domāts.
Susī
11. augustā 10:39
Mirušā brālēnam noteikti ir jācīnās par krietnu kompensāciju no autobusu kompānijas. Jā, nauda mirušo neatdzīvinās, taču paraugprāva būs kā mācība citiem šoferiem. Piekrītu, ka ir bīstami ar velo braukt pa šoseju. Bet, ja busa šoferis bija "ar pieredzi", viņam vajadzēja pamanīt velobraucēju un laicīgi piebremzēt, tad ievērojot drošu intervālu, to apdzīt, un viss būtu bijis kārtībā! Bet teikums, ko čivina „B-Bus” preses pārstāve Maija Lazdiņa, vispār iespārda.... "Autobusa vadītājs domāja par salonā esošo pasažieru drošību. Negadījumā neviens no autobusa pasažieriem necieta"!!!! Jautājums- vai šis sievišķis Lazdiņa vispār pati apjēdz ko pļurkst? Vai viņai viss ar smadzenēm kārtībā ,un , vai tādas viņai vispār ir? Sanāk pēc strādnieces Lazdiņas domām - eh, sīkums, nobrauca vienu cilvēku. Busa šoferis domāja par salonā esošo kompāniju, nevis par kādu tur velobraucēju? Galvenais, ka augsstie pasažieri netika sašūpoti! Lazdiņa - nevajag gvelzt izdiotismus - ja šoferis būtu profesionālis, cilvēks nebūtu sabraukts! Saprati? Mirušā tuviniekiem līdzjūtību un novēlu atrast labu advokātu krietnas naudas kompensācijai no šī kantora un busa šofera. Aizstāviet sava mirušā tuvinieka godu! Nepadodieties! Vainīgiem jāsaņem pēc nopelniem!
Susī
11. augustā 10:45
Arī MAIJAI LAZDIŅAI būtu jāsaņem sods par tik aizskaroša un neprofesionāla komentāra izspļaušanu. Labāk savu šūplādi būtu turējusi ciet! Nožēlojami, Lazdiņa! Kad kāds busa "profesionālais" šoferis sabrauks kādu tavu tuvinieku, ceru, ka pateiksi to pašu, ko pateici tagad!
Vents Cīrulis
11. augustā 11:07
@Susī Jāpiekrīt, ka „B-Bus” preses pārstāves Maijas Lazdiņas komentārs ir diezgan cinisks.
Ilze Veldze
11. augustā 12:57
Jā,kā tad!Brauc mierīgi pa ceļu autobuss,un pēkšņi dilemma-sabraukt vienu cilvēku vai riskēt ar vairākiem,jo,redziet,priekšā pēkšņi kā zaķis no krūmiem,izlēca uz ceļa velosipēdists!Tukšas atrunas.Un spriežot pēc teksta,to nelaimīgo tā arī pataisīs par vainīgo,jo sevi aizstāvēt jau vairs nevar.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi