Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
14 komentāri
Sakārtot:
Roberts Greiškāns
7. augustā 09:48
Jā, ļoti rupji, pilnīgi žēl, ka mums atcēla tos nāvessodus vai paublisko nomētēšanu ar akmeņiem vai sadedzzināšanu sārtā. Neesmu Burova fans, bet nu tiešām? Es saprotu, ka ne tā NA Baiba, ne raksta autore nav nekad mūžā šķersojusi pāreju pie sarkanās gaismas, ne? Neredzu problēmu, ja tas nevienam netrauce, turklāt gājējs tāpat pa lielam riskē tikai ar savu veselību. Raksts vienkārši pīīī.
Ainars Vīndedzis
7. augustā 09:59
Nav labi,nav,bet tas nu tok nebūs iemesls kāpēc balsošu jeb nebalsošu par viņu.
Futs Bols
7. augustā 10:23
Katrs ir šķērsojis ielu pie sarkanās gaismas. Es dažreiz pāreju kādai mazai ieliņai, parasti vakarpusē, ja pārliecinos, ka tuvumā nav nevienas mašīnas. Tomēr šķērsot intensīvas satiksmes ielu, kāda ir Brīvības iela, gan nav prātīgi. Pārkāpējs krietni riskē ar savu veselību un dzīvību.
Futs Bols
7. augustā 11:11
SV, es neteicu, ka drīkst. Ielu nekad nedrīkst šķērsot pie sarkanās gaismas. Ja tu to nedari un nekad neesi darījis, tad es atvainojos, ka pieskaitīju tevi pie tiem, kuri to kādreiz dara. Ja es pāreju pie sarkanās, tad apzinos, ka izdaru pārkāpumu un mani par to var sodīt.
Futs Bols
7. augustā 11:18
Toties es nekad nesāku iet pāri intensīvas satiksmes ielai, kad sarkanajai gaismai vēl ir palikušas 2-3 sekundes, kā to Rīgā dara vairums.
Tinto
7. augustā 12:04
Ja šie ir vienīgie O.B. pārkāpumi, tad noteikti jābalso par viņu.Bet nu vispār smieklīgi, par ko ir gatavi maksāt ziņu portāli, vai pareizāk sakot 'oponenti', ka tik kkkāda negācija.Un tad kad ievēl tad redzam pavisam citu dziesmu.
Agris Aboltins
7. augustā 12:17
Sēņu veci, sveiks, es nemitīgi eju pie sarkanā, ja nav neviena auto tuvumā. Kāda suņa pēc lai es spiestu to podziņu? Ja pats nesēdētu pie stūres, tad varbūt citādi domātu. Kaitina tie ļautiņi, kam obligāti vajag to zaļo uz tukšas ielas. Par Brīvības ielu..., grūti iedomāties tur iespēju pāriet. Acīmredzot tik vien ir atlikuši ļautiņi Latvijā, kā par šo ielu var netraucēti šķērsot.
Ainārs Masionis
7. augustā 12:26
Baibiņ padomā ... bumerangs mēdz atgriezties atpakaļ ...
Sandra Kopštāle
7. augustā 13:13
Tas liecina par cilvēku . Man likumi nav rakstīti ! Viņš ir sabiedrībā zināma persona . Sabiedrībai tiesības prasīt , lai rāda priekšzīmi likumu ievērošanā . Bez komentāriem .🐒🐵
Agris Aboltins
7. augustā 15:29
Eu, lai nav jāraksta, es vienu komatu aizmirsu! Piedod, ja vari. 🤣😇
Agris Aboltins
7. augustā 15:46
Nu jā, piepe, saprotu, ka Tev jautri. Man patīk Tavs noskaņojums. Es nezināju, ka Tu runā par bērnu "autiņiem". Piedod, ja vari..
Agris Aboltins
7. augustā 15:53
Piepe, nav vajadzīgs. Uz tukšas ielas tas NAV vajadzīgs. Citviet pasaulē naktīs lielāko daļu luksoforu atslēdz, tik Latvijā ir trijos naktī jāstāv kā idiotam pie sarkanās gaismas. Nekas, ka pilsētā nav neviena auto...
Zaglits
7. augustā 17:15
Baigs, drausmīgs krimināls! OIK un oikisti atpūšas. Burov Tev personīgi he- he, jūsu partijai GKR, ar velēšanu ir cauri, izkritāt!
Agris Aboltins
7. augustā 18:41
Piepe, es tiku līdz "pionieriem", tad mani izslēdza. Kaklautu, kuru tāpat nēsāju kabatā un uzvilku tik kontroles laikā varēju staipīt, lai nenodarītu kaunu skolai. Bijām vieni no labākajiem Latvijā. Mani saukt par "biedru", nu, ja reiz tiksimies, es Tev trīs reizes par šo neieliešu. Sarunāts?

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi