Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
5 komentāri
Sakārtot:
Mazais Nepareizais
1. augustā 10:52
psc..un jēga ta kāda???
Finks
1. augustā 14:44
Mazais Nepareizais, es domāju, jāsāk pierast. Sistēma, reiz ieviesusi, kontroles tvērienu pilnībā atlaist negribēs. Iemesli var ar laiku mainīties (Covid 19, 20, xx, xx, globālā sasilšana, citplanētiešu apdraudējumi u.c.) Sistēma vienmēr meklē iespēju ar minimāliem ieguldījumiem sasniegt maksimālu ieguvumu sev. Kādēļ izglītot, ārstēt, atbalstīt attīstību ja var ierobežot, iebiedēt un sodīt!?
Peteris Rikans
1. augustā 18:39
Steidzami dibināt cilvēku saskaitīšanas departmentus pie visām ministrijām........Tev Krištopān bija taisnība par muļķu valsti. Drīzāk nelietīgu muļķu vadītu izzūdošu valsts imitāciju.
Tuudalu Cuuka
1. augustā 22:41
Tak iebāziet sev tirrrsā to savu stulbo covidu, un paši arī mudīgi tipiniet tirrrst! Pusgadu esmu vazājies pa visu Gejropu, katru dienu visiem prasīdams - vai zin kāds personīgi kādu covida slimnieku? Izrādās, personīgi neviens nevienu tādu nezin, tikai - cik pa TV stāstīts.
Inga Černika-Zariņa
2. augustā 00:03
Stāvot un ejot garām atstatumam jābūt 2 metri, bet sēžot pietiek ar 1 m? Tas ir kā jāsaprot, ka sēžot (un parasti tas ir ilgāku laiku, nekā paejot garām vai stāvot blakus, piemēram, transportā) atstatums starp 2 cilvēkiem var būt mazāks? Kas ir jāpīpē, lai ko tādu izdomātu un cik var ņirgāties par cilvēkiem ar visādiem absurdiem noteikumiem? Nu tad neļaujiet vispār rīkot nekādus pasākumus, visiem staigāt tikai gāzmaskās un skafandros, kamēr tas briesmīgais vīruss nebūs pazudis no zemes virsas pavisam un galīgi.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi