Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
11 komentāri
Sakārtot:
Egle
1. augustā 07:58
Praidu atcēla, ir tikai godīgi, ka citi pasākumi arī tiek atcelti.
Alida Djatlika
1. augustā 08:28
Varētu katru gadu tā būt, tad redzētu cik patiesi daudz ir cilvēku, kuri atbraukuši tieši uz baznīcu, bet ne atpūsties, iepirkties un piekakāt Aglonu.
Agnese Kozlova {60]
1. augustā 09:53
Ļoti jauki kaut reizi nebūs tirgotājiem , cenas sacelt par jebkuru tirgu lielākās bija Aglonas svētkos,ir gadatirgi lūdzu tirgojieties uz nebēdu!!!
Laika Gars
1. augustā 10:38
Egle. Ko citam vēlēsi to pats saņemsi.
12metode
1. augustā 11:32
16 Un viņš dara, ka visi, lielie un mazie, bagātie un nabagie, brīvie un vergi, uzspiež zīmi uz savas labās rokas vai uz pieres, 17 lai neviens nevarētu ne pirkt, ne pārdot, kam nav šīs zīmes - zvēra vārda vai viņa vārda skaitļa. /Aklāsmes grāmata/
12metode
1. augustā 11:47
Vispār jau tajos svētkos ir savs draivs - tik daudz svēto tēvu vienuviet ikdienā redzēt negadās - var pačalot par adorācijas objekta variabilitāti, transubstanciācijas un konssubstanciācijas vienību dažādībā un galu galā ar par Jēzus izskatu, jo nevienā vietā Bībelē tas nav pieminēts, lai gan vairums mākslinieku viņu iztēlojas kā klaiņojošu hipiju, kas nestrādā nekādu darbu, bet vazājas, kamēr tiek apcietināts par parassitismo (тунеядство)
Egle
1. augustā 14:08
Tad jau labi, tad jau visi tizlie latvāņu postpadomju homofobi nosprāgs no vēža :)
Egle
1. augustā 14:15
Vispār jau tādas grāmateles kā korāns, bībele ir prasta makulatūra, ko sarakstījis ir cilvēks, ne ar ko neatšķiras no citiem safantazēumiem. Daba ir spēks un viss , kas ir dabiski un dabā novērojams ir miljons reizes spēcīgāks par jebkuru cilvēka fantazējumu, kas ir prasti, kad cilvēki dažām fantāzijām pieliek kaut kādu kanonisku, totalitāru cenzūru un to nodēvē par reliģiju, tas parāda, ka cilvēks tāda aprobežota būtne vien ir.
Susī
1. augustā 19:44
Kāpēc normāliem iedzīvotājiem, arī tūristiem, jācieš dēļ šiem pajoļiem?
Anita Miglāne
2. augustā 09:37
Nav vajadzīgi vispār nekādi Aglonas svētki. Tik covidu pie vedīs un tad arī viss
Anna Kurme
2. augustā 10:52
9.maija pasākumā arī tā vajadzēja, tikai tad visi gāja un policija mīļi uzraudzija.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi