Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
25 komentāri
Sakārtot:
Janis Ozolins
31. jūlijā 07:09
Kārtējā mākoņstūmēju partija.
Janis Laimins
31. jūlijā 07:16
Vārnu sitēju apvienība
Ivars Magone
31. jūlijā 07:16
Vai tas ir konkurs par lielākajiem solītajiem. Ar mutēm pirms vēlēšanām ar darbiem čiks pēc vēlēšanām.
janis
31. jūlijā 07:20
Ar vārnām un kaijām cilvēki jau ir apraduši, bet tos trešos diez vai vēl gadus 20 uzņems kā dabiedrības normu
Inese Priecuma
31. jūlijā 07:33
Žěl. Tagad jāskatās citā virzienă.
Zintis Kalnins
31. jūlijā 08:24
Man nav nekādas pretenzijas ne pret nacionālistiem, ne gejiem, ja viņi nepārspīlē šīs visas lietas. Dot viņu rokās Rīgas Domes un visas pilsētas vadību būtu pēdējais neprāts. Žēl, bet NA nav nekādas konstruktīvas pieejas visiem Latvijas pilsoņiem nozīmīgu jautājumu risināšanā. Vienīgais, ar ko viņi nodarbojas, ir krievu, Krievijas kritizēšana un lamāšana, pārējā, kas saistīti ar Latvijas pārvaldi un ekonomiskiem jautājumiem, viņi burtiski nepiedalās. Domāju, ka partija, kas ir tik viennozīmīgi tendēta, Latvijai un Rīgai var atnest tikai postu un problēmas. Ja jums liekas, ka esmu pārāk vienpusēji piegājis NA, paanalizējiet Saeimā darbojošos NA deputātu darbībai izskatāmo jautājumu risināšanā, paši arī secināsiet. Vēl jo vairāk, skatot šo te valsts neatkarības jautājumu un apzinot, ka nekādas neatkarīgas Latvijas valsts patiesībā nav, NA darbībā nav redzama reāla pieeja svarīgu valsts jautājumu risināšanā. Runājot par gejiem (pediņiem), man ir vienalga ko viņi dara savā mājoklī, galvenais, lai nepropagandē savu dzīvesveidu ļaužu masās. Bet pie Rīgas pilsētas stūres šos ļautiņus laist nevajadzētu!
Mairis Kālis
31. jūlijā 09:04
Ceru, ka tas bija neizdevies joks par tām vārnām un kaijām. Kuram viņas traucē? Pa nakti šie putni guļ tāpat kā mēs. Un vispār - gudri radījumi, interesanti, saprātīgāki par dažu labu... Pieradināmi. Un nav jau pilsētā viņu tik ļoti daudz, jo katram pārim ir sava teritorija, kurā svešos neielaiž. Būtu jāpriecājas, ka Rīga nav stikla un asfalta tuksnesis, bet mums ir parki, putni un bites.
Alida Djatlika
31. jūlijā 09:32
Vislabāk skanētu- Rīga bez okupantiem!
Futs Bols
31. jūlijā 10:16
Gejus vajag izmitināt uz māju jumtiem un aprīkot ar propelleriem. Tad vārnas un kaijas tur neligzdos.
Jānis Rožkalns
31. jūlijā 10:23
Jau tas vien, ka šīs abas partijas stingri stavēs par Satversmē ierakstīto TIKUMĪBU, nepieļaujot perverso ālēšanos, nodrošinās viņiem bagātīgu skaitu balsu. Arī manu.
Mazais Nepareizais
31. jūlijā 10:38
Mazais Nepareizais
31. jūlijā 10:39
Kaijas ,vārnas pohuij..bet vot pidarasus gan vajadzētu slānīt
Egle
31. jūlijā 10:39
NA ir parodija , ne partija, jau 30 gadus, aprobežotu, homofobisku, postpadomisku, morāli degradētu pāķu veidojums. Pat Saskaņa ir labāka par NA, viennozīmīgi.
Egle
31. jūlijā 10:41
NA ir parodija , ne partija, jau 30 gadus, aprobežotu, homofobisku, postpadomisku, morāli degradētu pāķu veidojums, tirliņi attiecīgam elektorātam. Pat Saskaņa ir labāka par NA, viennozīmīgi.
Gripa
31. jūlijā 10:49
Naciku pederasti pret gejiem. Nu nu...

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi