Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
7 komentāri
Sakārtot:
jabis
28. jūlijā 10:42
tas daudz cēlāk, ka latvietis mirst no kovida, nevis tā vienkārši pa prasto - no vecuma, plaušu tūskas, nieru mazspējas vai vienkārši ir nosists kādā sadzīves negadījumā. Te jau nav runa par apbedīšanas izdevumiem, bet nācijas pašapziņu.
Sarma Saliņa
28. jūlijā 10:50
Tipiska sprunguļu likšana spieķos, interesanti kurš ir pasūtījis šo rakstu Gobzema nomelnošanai? Nepatīk jau tiem kariņiešiem/ viņķeliešiem Gobzema atklātais runas stils, tas jau nu ir vairāk kā skaidrs. Lai vai kā Aldis Gobzems jau nu nebūs tas, kurš salūzīs zem šādiem provokatīviem raksteļiem! Aldi, mēs Tev ticam, uz priekšu!
Herho Garcia
28. jūlijā 11:03
Ja Spānijā tā ir,tātad arī citur,tai skaitā Latvijā.Pazīstu konkrētus cilvēkus,kam ar šo iz saskare.Veco ļaužu pansionātos pat neprasīja piekrišanu,veči pazuda kā mirušie no Covida,tuvinieki tā arī tos vairs netika redzējuši.Tas gan bija karantīnas laikā,tagad tik viegli manipulēt nevar
Inta Rudzīte
28. jūlijā 11:31
Ne jau tikai Latvijā,bet citās valstīs ar- kaut "aiz matiem pievilkt",bet to covidu mēģina visiem līdzekļiem "piepīt" klāt.Droši vien tāpēc tāds pamatots riebums izveidojies nu jau, pret visiem,kuri uztur to mākslīgo ažiotāžu,propogandē neelpot svaigu gaisu, tupēt dzīvokļos,nevis baudīt sauli,vēju,lietu,nu vard' sākot, pēc iespējas atrasties svaigā gaisā,laukos,mežos.....
labais rabīns
28. jūlijā 11:53
Nešaubos ka šāds risinājums kādu laiku arī bija aktuāls, lai to covid statistiku "pievilkt". Prasīt ārstiem apstiprinājumu par šo ir tas pats, kas prasīt vai viņi pieņemt subsīdijas no farmācijas kompānijām par izrakstītajām zālēm!
Mairis Kālis
28. jūlijā 14:30
Bet kāpēc tik centīgi no visa kā cita mirušajiem (arī 90+++) tika uzsvērta Covid infekcija (faktiski - antivielu klātbūtne, ko uzrādīja uz ātru roku uzcepts tests, par kura rezultātiem daudzviet pasaulē iesmej - ka "slimi" izrādās arī augļi, auto motors utt.)? Elektronu mikroskopā asins paraugus neviens nepētīja un peldošus kovidus neredzēja. Un, pat ja būtu antivielas tieši uz covid (ir bijusi saskare un izveidojusies imūnā atbilde), tas ne par ko neliecina. Gandrīz 100%, ka mirušajiem bija arī herpes vīruss- 90% cilvēku ir, helikobaktērija, kāda cērme arī un citi nosacīti patogēni un parazīti. Bet tos taču kā nāves cēloni neuzrādīja!
Iveta Emerberga
28. jūlijā 20:24
Cik aprobežotiem jabūt ,lai kārtējo reizi noticētu meliem.Valdība var melot cik grib,bet daļai tautas ,tomēr vēl ir palicis veselais saprāts.Uz psiheni bajag visus vest pārbaudīties.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi