Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
14 komentāri
Sakārtot:
Renārs Zeire
16. jūlijā 06:43
Ziņas dzērāju cenšas padarīt populāru? Un ko jūs darītu ja jums nāk virsū lecīgs dzērājs? Samīļosi viņu, iedosi cigareti un buč uz pieres? Dabūja ko pelnijis, beidzat vienreiz žēlot šos dzērājus un narkomānus.
Валд Фэлсберг
16. jūlijā 07:03
Man tāda dīvaina dzīves pieredze, ka Kuldīga ir agresīvākā pilsēta Latvijā. Vienīgā, kur vairākkārt sagādājuši problēmas vietējie, kam vienkārši ne no kā kaut kas nepatīk.
Baiba Livina
16. jūlijā 10:05
Centos saprast 'žurnālista' rakstīto. Garš vārdu savārstījums, bet tie tā savirknēti, ka teikuma jēga zūd. Vai tiešām trūkst cilvēku, kas spēj uzrakstīt labā latviešu valodā?
Rudolfs Kaķis
16. jūlijā 10:34
Smagi piekauts- 1 reizi uzšāva un atstiepās
Edzus Zvejnieks
16. jūlijā 10:43
Te viens saka, ka pareizi izdarīja, bet Es saku nedariet vairs tā, ja nāk klāt un bļauj, ejiet prom, dariet to, ko latgalietis uzdarīja beigās, nu paveicās šoreiz latgalietim, cik nav bijuši gadījumu, ka nosit šā .Un tad sēdētu gadus ilgus arī bez cietušā iesnieguma.
Jun Jala
16. jūlijā 11:05
Kāpēc pārkāpēju noliek zem Latgales, nevis zem konkretas pilsetas, tāpat kā upri? Kāpēc tiek asociatīvi radīts negatīvs iespaids par Latgali. Līdzīgas ziņas lasu diezgan bieži..ir Latgale un citas pilsētas..sabiedrībai apzināti tiek radīts maldīgs priekštats par visu reģionu.
Aiva Atte
16. jūlijā 11:15
Ja nav pretenziju-tad pa maz sadauzīja!Nākamā reize kadam var beigties arī ar nejaušu nogalināšanu!
Aldis Lapins
16. jūlijā 11:22
Cietušais vēršas, jeb nevēršas policijā, tas tomēr nenoņem tālāko notikumu virzību no policijas pārziņas. Jo, alkohola lietošana sabiedriskā vietā, kas nav tam paredzēta. Nav restorāns, pabs, jeb mājas ballīte. Tālāk, alkohola lietošanai tam neparedzētā vietā bija agresīvas uzvedības sekas ar cilvēka dzīvību un veselības apdraudējumu, kur, kā varētu domāt, kāds traumas tomēr varētu būt guvis. Tātad atkal, vēršas vai nevēršas cietušais policijā, tur arī bez viņa ir pilns komplekts, lai uzsāktu administratīvo lietvedību, pat ja ne kriminālo. Neglītā atgadījuma šķetināšana var nomainīt administratīvo atbildību pret kriminālo. Jebkurā gadījumā, ja netiks vispār, no valsts puses, nekādi reaģēts, tas sabiedrībai būs liels pārsteigums.
Ainars Vīndedzis
16. jūlijā 11:25
Vai tad nav tā,ja ir protokols,kur ir fiksēta notikumu attīstība tad lieta ir jāierosina ir iesniegums vai nav ?!Šajā gadījumā tiešām nezinu.
Kristaps
16. jūlijā 11:53
smagi piekauts ? trāpīja alkānam labi , tas arī viss !!!
Ādolfs Nāks
16. jūlijā 12:02
> Ainars Vīndedzis Šodien 11:25 Vai tad nav tā,ja ir protokols,kur ir fiksēta notikumu attīstība tad lieta ir jāierosina ir iesniegums vai nav ?!Šajā gadījumā tiešām nezinu. ==== Telefonā nofilmētais LV likumdošanas izpratnē nav pierādījums.
Barons N
16. jūlijā 12:18
Čangaļi. Neviens normāls no tā gala nav satikts
Fanko Cohones
16. jūlijā 13:13
Izklausās pēc līdzīga gadījuma kā paziņam - ar nāca klāt lecīgs dzērājs, palaida rokas, bet kā dabūja pa tāfeli, tā krītot ielauza galvaskausu. Par laimi, bija bodycams uzlikts šim - lai gan nav policists, mūsu kompānija vienkārši tās valkā tusējot pēdējos gados, pēc tam kad bija nepamatoti nomelnošanas mēģinājumi. Nu, videoieraksts izglāba - dzērājs izdarīja pirmo uzbrukumu, čalis aizsargājās un tas vienkārši neveiksmīgi beidzās, cik sapratu, tad vairs diez cik aktīvs tas dzērājs nebūs, jo galvaskausa šķemba iedūrusies smadzenēs. Nebūtu ieraksta - būtu problēmas droši vien. Tā ka pērciet un reģistrējiet ķermeņa kameras, mūsdienās tas jau ir kļuvis par nepieciešamību, ja esi tusiņu, bāru un visādu traku izklaižu cienītājs.
Ādolfs Nāks
16. jūlijā 15:00
Vot tie normāli čangaļu džeki, beigās vēl atvainojās par sagādātajām neērtībām. Rīgas latviešu leksika kad pālī ir līdzīga. Mana arī dažreiz daudz neatpaliek. Nu nav mums valodiņa tik bagāta, lai iedarbīgi kaut ko pateiktu.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi