Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
24 komentāri
Sakārtot:
Mazais Nepareizais
7. jūlijā 06:11
Kapeec neviens pa galvu nedod ..??
kss2
7. jūlijā 06:36
Ļoti bravūrīgi darbinieki !!!!! Slikti strādā RS personālu daļa.Šajā uzņēmumā visi bravūras,šiferi brauc,ka jālūdz dievs lai nonāktu līdz savai pieturai.
Guntars Opuls
7. jūlijā 06:41
Maz viņiem sukām pa galvu ir dots,kāpēc pārējie klusēja.Sukas ir vairāk jāpizdzī,kropļi
Jānis Lulle
7. jūlijā 06:48
Man pirms gadiem 15 tramvaja konduktors atņēma biļeti. Uzreiz piezvanīju RS attiecīgajam tramvaju depo, nosaucu vagona numuru. Pēc āris dienām vīrs ar noņemtu cepuri un kompensāciju naudā bija klauvējis pie manu kaimiņu durvīm ( manis tobrīd mājās nebija). Nākamajā reizē pietika dāmītei pateikt, ka es piezvanīšu priekšniecībai un, ka vienu viņas kolēģi jau atlaida.
Lelde Berga
7. jūlijā 06:56
Nu re, zalpētere pie šprices tikusi.
Ronalds
7. jūlijā 07:27
Video слабо parādīt, tad arī varētu saprast kura no pusēm līdz galam nerunā vai arī neadekvāti rīkojās atbilstošā situācijā.
Svētais Naivums
7. jūlijā 07:36
Par visu pēc kārtas. Kontroliera pienākums ir pārbaudīt vai tiek maksāts par braucienu, pat sodu uzlikt var tikai policists. Tā kā brauciens bija apmaksāts, tad viss ko kontrolieris varēja darīt, izteikt aizrādījumu, ka R-kartes izskats neatbilst prasītajam un to vajag nomainīt, viss. Personu apliecinošus dokumentus( par tādu var uzskatīt arī R-karti) ir tiesīgs aizturēt tikai policijas darbinieks un nekādi punkti lietošanas noteikumos to nevar ietekmēt. Jautājums tikai, ko policists ar to aizturēto R-karti lai iesāk. Ja kundze būtu lietojusi svešu karti, tad runa butu pavisam cita.
Zane Bērziņa
7. jūlijā 08:20
Rakstā trūkst neatkarīga jurista viedokļa, jo RS visu pieskaņos kā vajag, neizskatot klienta tiesības.
juju
7. jūlijā 08:47
Gan jau kontroliere arī runāja krieviski. Krievijas krievi saka,ka latvieši LV pret krieviem izturas laipnāk, nekā krievi pret krieviem. Tādus tūristu video paskatos, ko saka tūristi,kas ieradušies LV apskatīt Vecrīgu.
Kasiog
7. jūlijā 09:03
"RS|" trūkst darbinieku un ņem darbā ko pagadās.
Inga Strause
7. jūlijā 09:19
Kontrolieriem ir bonusi (piemaksa) par katru noķerto pasažieri, tādēļ viņi cenšās acis pārgriezuši!
Andris Briedis
7. jūlijā 09:41
Kāpēc lai lieli "politiķi" uzvestos kārtīgi, ja mazas sūdu mušas, saņēmušas niecīgu varu uzvedas - kā sūdu mušas?
Iveta
7. jūlijā 11:07
Ļoti zems kultūras līmenis tiem kontrolieriem, tiešām, šī bija tā reize, kad vajadzēja tikai norādīt, ka jāmaina etalons dēļ fotogrāfijas. Tā vietā viņi par sievieti ar smagām somām paņirgājās. Un uzņēmums tādus aizstāv... zeme atveries... Jūs, Rīgas Satiksme, tiešām esiet pelnījuši visu ti nosodījumu, ko par jums jau raksta. Tur bija jāatvainojas, nevis jāaizstāv kontrolieri par šādu patvaļu un attieksmi pret klientu. Jā, tieši klientu, jo viņa bija samaksājusi un kā redzams, sapirkusi vēl braucienus uz priekšu. Toties smirdīgi bomži, kuri braukā uz riņķi, lai transportā izgulētos, nekad netiek izsēdināti. Un vēl ir bijuši gadījumi, kad cilvēki, kas neadekvāti uzvedas, lieto alkoholu salonā un aizskar citus pasažierus (tieši tā sagadījās ka kontrole iekāpa), tos neaiztiek vispār. Brauciet, dzeriet, smirdiet!
Anita Grīnberga (dzim. Vilne)
7. jūlijā 11:58
Rakstā nav minēts ne maršruts, ne laiks! Ko nozīmē- nopirkti taloni( daudz). Talona jāvalidē, ne jāglabā kā piemiņa. Maksājiet par braucienu, neatkarīgi no tā, ir Jums 2 somas, 3 somas.... Nevēlamos pasažierus varbūt pārējie( vēlamie) var palīdzēt izsēdināt, tā nav?
Svētais Naivums
7. jūlijā 12:08
> Anita Grīnberga (dzim. Vilne) Šodien 11:58 Lai arī dzimusi Anita Vilne, no raksta sapratusi neesi pilnīgi neko. Bet komentēt gan gribās? Šeitan runa nav nedz par somu dauzumu, nedz par iegādāto braucienu skaitu, bet gan par cilvēcisku attieksmi starp līdzcilvēkiem, vienam pret otru.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi