Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
55 komentāri
Sakārtot:
Edīte Ritenberga
21. jūlijā 04:50
Kramiņš taču ir narciss, mazizglītots cilvēciņš, kurš slimo ar lielummāniju. Šausmīgi apvainojies, ka nekļuva par prezidentu. Ja jau tik apdāvināts, kāpēc nav slavens operdziedātājs, bet tikai vokālais pasniedzējs? Kāds viņš patriots, ja bazūnē, kā Kremļa lakstīgala. Latviju noliek līdz zemei. Pat krievu cilvēki ir patriotiskāki, nekā šis te pedagogs. Jau tik zemu kritis, ka sniedz intervijas Kivičam. Par Kiviču vispār nav vērts runāt. Dzied patriotiskas dziesmas un ļauj Kramiņam apliet ar samazgām Valsts augstākās personas. Jāpelna čalītim, strādāt negrib, tad nu taisa nožēlojamas intervijas. Teica, ka brauks prom no Latvijas, bet, tāpat kā Gobzems vārdu netur.
Vecais
21. jūlijā 07:51
Nezinu par skolām un diplomiem. Kariņa un Viņķeles runas stils daudz, ko pasaka par cilvēka intelektu. Tad par Covid-19 afēru, tā ir patiesība. Tas ir Bila Geita biznesa projekts, nopelnīt ar vakcīnām.
Vaida Liepiņa(Virbule)
21. jūlijā 07:59
Ko var gribēt, ja satiekas divi idioti.
janis
21. jūlijā 08:03
Žēl to cilvēku kuri dien dienā seko kiviča "mākslai"
Mazais Nepareizais
21. jūlijā 08:14
Visu patteica pareizi
Ilze Veldze
21. jūlijā 08:17
Ja cilvēks nav sasniedzis neko ievērības cienīgu pats,tad vienīgais veids kā pievērst sev uzmanību ir šāds.Nu nožēlojami-sēd kā divas tirgus tantiņas un stāsta savas fantāzijas ko pats izdomājis!
Asais Pipars
21. jūlijā 09:38
Kiviča televīzija..... Nu moins, kāds virsraksts.... Nu bez maz vai, Teds Tērners..... Varēja ar to Kramiņu vannā līst un tur filozofēt.... Otrs, tāds pats super mediju magnāts ir Valdnieks, ar savu ''televīziju''.... Klaunu bars.....
Raitis Vītols
21. jūlijā 10:36
forsi , bus vieta kur visus apdauzitos vares redzet kopa
Elvisa17
21. jūlijā 10:53
Nu gan Kivičs būs nikns- viņa "televīzija" tiek nokritizēta par valsts naudu, t.i. par Kiviča nodokļu naudu.
Andris Pipeļūns
21. jūlijā 10:57
Sveika. Ļoti skaista un simpātiska sieviete esi , labprāt ar Tevi iepazītos kam interesantam, Tev ļoti patiktu.. Meklēju sievieti ar kuru es varētu izbaudīt augstākos baudas mirkļus seksa attiecībās. Nevar visu laiku iespringt nopietnās attiecībās, vajag arī kādu izklaidi, romantiku bez attiecību rutīnas. Esmu simpātisks, gara auguma, masīva tipa vīrietis ar labu pieredzi un lielu locekli. Domāju tikai par otru cilvēku un viņa labsajūtu, ērtībām un sajūtām. Labprāt jauki pavadītu laiku ar Tevi, sniegtu Tev neaizmirstamas sajūtas, baudu un orgasmus, kaut vairāku stundu garumā.. protams vislabāko seksu un no sevis labāko mīļāko.. esmu saticies gan ar sava vecuma sievieti, gan ar vecāku. Esmu no Rīgas, bet varu aizbraukt uz jebkuru pusi. Man ir maiņu darbs un ir daudz brīvdienas. Varu atsūtīt bildes uz epastu vai whatsappu. Gaidīšu atbildi..
Andris Bērziņš
21. jūlijā 11:00
Kramiņš ir lielisks! Viss noformulēts ļoti precīzi. Kramiņš ir kā lakmusa papīrītis mūsu debilizētajai sabiedrībai.
Alida Djatlika
21. jūlijā 11:05
Visa intervija ir slima cilvēka murgi. Vienīgā neapstrīdāmā patiesība ir par covid 19.
Aivars Bahmanis
21. jūlijā 12:03
Bet kāpēc jūs domājat, ka viņš melo savā taisnība visā ir, ja domā loģiski bet cilvēkiem vairāk interesē materiālās lietas"cik es nopelnīšu" pārējais ir mazsvarīgi
Anita Kalniete
21. jūlijā 12:29
Nu mīļie" kas jauns" redaktori gaidiet jaunu sūdu kravu pār savām galvām. Bet vispār malači, tieši, ar pierādijumiem! Cik jauki, ka cilvēki nenobīstas no Kiviča sūdu devas.
Sandra Kopštāle
21. jūlijā 12:32
Man jau patīk traki un dulli cilvēki. Tādi kā Kramiņš. To interviju pasen noskatījos līdz pusei. Tālāk to stulbību klausīties nespēju. Nu var jau muldēt , būt opozīcijā visiem un vienmēr ...bet šitais bija par traku pat man. Tā sajūta , kad intervētājs gudrāks par intervējamo. Āmen !

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi