Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
26 komentāri
Sakārtot:
juju
6. jūlijā 07:28
nu, ko viņš varētu darīt? jāgriežas EC tiesā un jāprasa kādus 200 miljonus kompensāciju no valsts. Viņš noteikti vinnēs, nauda valsts kasē vēl ir, ko maksāt. jo šita nedrīkst apbižot cilvēku.
Kristaps
6. jūlijā 08:12
cerams sapūs aiz restēm !!!
Mairis Vilde
6. jūlijā 08:14
Šim biznesmenim,kurš izzaga Latviju 90 gados bija jāsēž uz nārām,bet ar korumpētu politiķu gādību joprojām pelna uz apzagto rēķina!
pēteris
6. jūlijā 08:26
Sūds par visu, ka projektēja uz AB dambja par 3 miljonirem! Nojauks un APSTĀSIES , JO NEBŪSS NAUDAS TURPINĀT UN MILJONI VISU LATVIJAI UN PUNTULIM ROKĀ. KUR MAŠĪNA SNOVIETOS!!!! STULBUMS! Raivim un co ir pēdējāiespēja pagrābt no budžeta!Nākotnē visu latvijai neievēlēs un būs jāsēž ar izstieptu roku zem tuneļa!
JĀZEPS DŽEDAJS
6. jūlijā 08:31
Burunduki...,,jā LATVIJĀ vieni dzīvo grezni ļoti grezni...Bet viena daļa ,,EKSISTĒ....Jā viņam iet visādi ..Bet viņš jau ir nopelnījis...Un vēl viņam ir kur dzīvot ..viņš ir paēdis... Un bakas kontos miljoni....TĀDAS rīcības viņam pieļauj ,vai dot likumi...Un likumi kas nosaka nodokļus ,,tie ir par mazu ..Nodokļos vajag iekasēt vairāk....Bet komentētāji ir tādi,,kam patīk ka citi izzog valsti un viena daļa viņu līdzpilsoņu dzīvo nabadzībā... Apliecinājums bija ka iztikas minums ir 60 eiro.. Tam minimumam vajadzētu būt nu teiksim 600 eiro ...Bet normālā valstī 900 eiro LATVIJĀ jau nekas nemainīsies....
Juris Millers
6. jūlijā 08:48
Raksts jau nav nemaz tik slikts , tikai komentāri tād pasū*īgāki.
Futs Bols
6. jūlijā 08:59
Šķēles man nav žēl it nemaz - lai viņš bankrotē. Bet LA bija laba ideja, ka koncertzāli varētu uzbūvēt Daugavmalā, atsavinot tur esošos īpašumus. Līdzīgi kā valdība rīkojās Nacionālās bibliotēkas gadījumā. Naudu kompensācijām varētu iegūt, pārdodot bijušo kompartijas māju privātam investoram.
Ādolfs Nāks
6. jūlijā 11:20
Lai izkruķītu projektu ar kompartiju par maz, tagad vēl tautai populār - davai, iegriežam Šķēlem. Lai gan koncertzāli E2 plāno turpat blakus Andrejostai, tā ka rajons attīsties šā kā tā. Kāpēc neizskata brīvo lauku aiz Hanzas perona? Vietas atliku likām, nekas nav jānojauc, blakus trolejbusu depo, no kura pēc lielkoncerta var mierīgi palaist kādus 20 trolejbusus uz centru, lai navtiem pārsimts klausītāju pat kājās jāstāv.
Rasa
6. jūlijā 11:47
Tas saucās - politbizness. Un kā ar nodokļiem, NĪN Piejūras dabas parkā Saulkrastu novadā?
Alida Djatlika
6. jūlijā 11:58
Konkrēti runājot par šo cilvēku, tad viņa žēl ir tikai viņa tuvajiem cilvēkiem un varbūt vēl draugiem. Pārējiem Šķēles nevajadzētu būt žēl. Varētu viņam vēl sliktāk būt.
Ainars Vīndedzis
6. jūlijā 12:37
ZAGLIS!
JURIS MIKELSONS
6. jūlijā 13:38
Šķēle ir ar likumu palīdzību apzadzis Latvijā visas daudz bērnu ģimenes un melo nesarkdams .Kas melo ,tas zog .
Runājošā galva
6. jūlijā 13:47
Juri, saskaņā ar pēdējo dienu notikumiem un informāciju Tavs pēdējais teikums var tikt paziņots par pretvalstisku...
Jānis Krams
6. jūlijā 13:59
Kā cilvēks var būt tik mantrausīgs- to nesaprotu. Nepietiek un nepietiek, viņam jau arī puspasaule būtu par maz.
Raitis Vītols
6. jūlijā 14:16
cerams ka pienaks laiks kad ari sito mergli panems ciet

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi