Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
5 komentāri
Sakārtot:
juju
6. jūlijā 07:43
pie mums jau katru gadu ir kūlas ugunsgrēki. kūlas sezona šobrīd jau beigusies. mani uztrauc,ka kaut kur pasaulē kaut kāda neraža, bet mums uzreiz cenas pieliek visam. piemeram, vakar skatos maximā,ka kartupeļi paliek avien dārgāki. vakar bija 68 centi pa 1kg. pirms nedēļas bija 39 centi, bet vēl pirms 34. Kādā citā veikalā āboli Polijas pāri pa 2 euro 1kg :O Nu nepirksu ābolus pa 2 euro! Lai ēd paši pārdevēji!
Kristaps
6. jūlijā 08:24
Par stiprām brāļu tautām Vāciju un Krieviju !!!
Svētais Naivums
6. jūlijā 11:49
> juju Šodien 07:43 Jujū, tavējam ar galvu viss ir kārtībā? Viss ir bezgala vienkārši: vecie, sapuvušie kartupeļi( Maxsimā) ar lukstiem maksā 0,39 eiro, jaunie, lai no kurienes arī nebūtu atvesti ir dārgāki, tas ir tikai loģiski( GRIBI PĒRC, NEGRIBI NEPĒRC). Ļoti normāli Latvijas jaunie kartupeļi ir nopērkami par 0,70 vai 0,80 centiem kilogramā. Tavējam vajagot ābolus jūlija sākumā, nu tās ir tavas problēmas. Latvijā āboli kļūst gatavi augustā septembrī. Ja tev DIKTI IR NEIECIEŠAMI ĀBOLI EJ PĒRC Poļui UN NEVAIDI. Vasarā cilvēki ēd citus augļus, āboli ir domāti rudenim un ziemai.
Alida Djatlika
6. jūlijā 12:00
Paši pūtām. paši degām. Cik gan ilgi zemīte var izturēt necieņu pret sevi? Viss ir pareizi kas notiek un notiks.
Kristaps Kr
6. jūlijā 15:47
Un ko tagad? Man vajadzētu maksāt lielākus nodokļus kuri nonāks pie pāris cilvēkiem un nekas netiks labots, jo nav iespējams? Paldies, nē.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi