Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
10 komentāri
Sakārtot:
Ainars Vīndedzis
1. jūlijā 12:43
Nesaku uzreiz ne jā,ne nē.Būs jāpapēta kur un par kādam temām Ozolas kundze ir teikusi ko sakarīgu un kur pilnīgas muļķības.
Uldis Ivans
1. jūlijā 12:51
Daudz tu man solīji, ...
Dzintars Lielais
1. jūlijā 14:05
Ne par vienu no jkp ! Maitu partija !
Futs Bols
1. jūlijā 14:24
JKP aktīvi cīnās pret blēžiem un korumpantiem, tāpēc uzreiz ir skaidrs, kas ir DzL maizes devēji. Pasveicini Lembergu un Ušakovu, cietums viņus jau gaida.
bigdormouse
1. jūlijā 15:37
Dīvaini, neviena vārda par to, kas ir aplam, kādēļ un kā to labot. Partijas uzdevums - skaļi bļaut, ka viss ir slikti un neko neteikt, ko darīs.
Pēteris Pētersons
1. jūlijā 15:58
Turcija atbalsta šo kandidatūru !
Dzintars Lielais
1. jūlijā 16:18
Futs Bols ; dolbanijs muļķi , tavs jkp ir tikai širmis. Tādi paši zagļi tikai izsmalcinātāki. Manējie ir mazmājnieku partija !
cilveks444
1. jūlijā 22:39
JKPisti toksisko Jurašu nolikuši malā, jo reitingi rāda, ka šis nav vilcējspēks. Tāpēc ar boļševisma sērgu aplipušie jaunkomunisti priekšplānā likuši tipisku divkosi, hiperaktīvu partijnieci L.Ozolu, kura, cik redzēts TV, nebija mājās, kad kaunu dalīja.
JĀZEPS DŽEDAJS
1. jūlijā 23:43
LATVIJĀ ,ir demokrātija.... JKP nav slikts variants ..Bet katrs var izvēlēties ..Kas notiek notiek tas,,, ka RĪGĀ pie varas vēlās nonākt A/P un PROGRESĪVIE ---tas ir geji..Un geji patīk jauniešiem un gejiem... Geji sēž šeit un raksta .....Katrs lai vēl, un domā pats ...Bet tur bija bērni Bērni ir LATVIJAS nākotne... Bet diviem vīriešiem nevar rasties bērni ...
Alberts Tatarcuks
2. jūlijā 13:49
Variet muldēt un dirst,kamēr nelabi metas,bet fakts ir tāds ,ka visas piecas Kariņbandas ir vēl nebijušu salašņu valsts pamatnācijas iedzīvotāju Reketieri,izcili mahinatori...un tikai ,LIKVIDĒJOT šos parazītus,ir cerība kaut nedaudz līdzināties normālas dzīves līmenim.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi