Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
12 komentāri
Sakārtot:
Saulius Suiluas
2. jūlijā 06:11
kā parasti vaina novelta uz krieviem...mūsu tupais iedzīvotājs noteikti noticēs
juju
2. jūlijā 07:50
Pa jūru peld gan US, gan RU zemūdenes. LV vēl nav iepirkusi, cik zināms.Peld arī citu valstu zemūdenes. Un neviens neatzīsies,kamēr nav pie rokas noķerts.
JM
2. jūlijā 11:18
Varbūt Rīgas Siltumā kurinātā radioaktīvā Baltkrievijas šķelda?
Ādolfs Nāks
2. jūlijā 12:43
Pēdējo dienu vēja virziens un stiprums nav nekāds noslēpums. Kā mākonis izkliedējas arī jābūt formulām. Nomodelēt, kurā vietā un kad ar minimālu kļūdu notika "lielais sprādziens" nevajadzētu būt pārāk sarežģīti.
GosdepaAģents
2. jūlijā 13:15
Kur Krievija,tur Černobīļa garantēta.lai nu ko,bet Rfistāna dabas katastrofu radīšanā ir ekspers.💩💩💩💩💩💩💩🚾
GosdepaAģents
2. jūlijā 13:36
Latviešiem 😃 un amerikāņiem 😎nav absolūti nekā kopīga ar krievdosiem🐒, papuasiem🐵 un vatāniem🐕. Paldies Dievam. Vot poņemaješ!?
GosdepaAģents
2. jūlijā 13:38
Rietumi to āzijateju ,Krievkakāniju uz 30 gadiem izglāba (nevis likvidēja) no analfabētisma, skolu slēgšanas , krieviešu izmiršanas, bomžošanas, cauriem zobiem, mello sērgas, narkomānijas, lopbarības izbarošanu cilvēkiem, HIV, pēdērizms .. visu kas raksturo āzijas,pasaules nomales bomžuāriju..
GosdepaAģents
2. jūlijā 13:41
Jau 9.maija praida rītā sesks Zommers, kopā ar savu varavīksnes partneri Zektaru Lielo, lepni dziedāja "Etot denj pozora, porohom propah nasrah...". Zommers, kā jau 4 klases beidzis koloniālais sesks , vēl centās noturēt toni, kamēr Dzintra Lielais, jau 2 polšus izrāvis, tikai vicināja PSRS karogu,mēnešreižu krāsā un kaut ko skaļi auroja par "možem povtoritj,na berļin,mitj u ņemcov sortjiri za 1,99 jevro v čas!".
Raimonds Briedis
2. jūlijā 15:18
Anton Tu lasīt mācies,nevis teica,ka krievi vainīgi,bet IESPĒJAMS no turienes.
Alvils Spilva
2. jūlijā 17:13
Mokšas kā parasti melo,ļaunuma impērija paliek ļaunuma impērija........
Dzintars Lielais
2. jūlijā 20:26
GosdepaAģents; banderlog: latviešiem nav pilnīgi nekā kopīga arī ar anglosakšiem, jo tie ir "barbari", latvieši ir "balti", taču tev jau to nesaprast....
Edgars Ozolins
2. jūlijā 22:59
Ha,ha,ha.Nu joku dzinēji.Tā radioaktivitāte ir nulle salīdzinot ar to,ko pastalu laukiem virsū kaisa svensonu un visādi investori, plus pašu lauku baroni,bet pastalas to liek māgā.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi