Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
50 komentāri
Sakārtot:
Ādolfs Nāks
30. jūnijā 15:35
Kāpēc speciāli radīt interesi par visādiem RT? Savulaik Amerikas balss bija aizliegta. Nu un? To propagandu klausījāmies mutes atvēruši kā 100% patiesību.
Ērika Krimska
30. jūnijā 15:51
Tas gan...diktam tā politika kādam vajadzīga,bet ir arī daudz laba ko redzēt,bet redz.....tos porņuka kanālus bāž virsū kur vien var,tie gan nav kaitīgi! un tās filmas,uzvedumi kur vecis ar veci ņemas,ka šmaukst vien?.....nu ja tas tak eiropiski!!!!
Onslows
30. jūnijā 15:59
Tad jau dazš labs vairs nevarēs cara priekšā klanities! 😆😆😆
juju
30. jūnijā 16:04
tv neskatos, nezinu, ko tur rāda. bet tad jau youtube ari jāaizliedz, jo tur diezgan daudz Krievijas propogandas.
Svētais Naivums
30. jūnijā 16:09
> Ādolfs Nāks Šodien 15:35 Tavējam varbūt izraisa interesi, lielākajai daļai ne silts ne auksts, bet šādiem propogandas kanāliem NAV jābūt Eiropas Savienības valstī, skaties citus ziņu kanālus, kādu Eiropas Savienībā ir lērums... Un ne ar "Amerikas Balsi", ne ar "Brivo Eiropu", šos izkārnījumu izstrādājumus salīdzināt nevajag. > Ērika KrimskaŠodien 15:51 Ja uzskati, ka krievzemes propogandas tv kanālos var būt arī kas interesants, tavējai ir jāiet ārstēties. Vari skatīties Animal Planet un Discovery, arī History, tur tiešām nebūs politika( un nekas nopietni interesants tāpat).
Svētais Naivums
30. jūnijā 16:17
> Antons Fjodorovičs PolučkaŠodien 16:08 Polučka, nejauc divas nasavienojamas lietas: Atšķirīgu viedokli un vienu( Puķina) viedokli. Krievzemē ir viena TV ar atšķirīgu viedokli "Lietainā TV"( un arī nebūt ne vienmēr). Visas pārējās TV krievzemes federācijā ir tikai propogandas rupori vienam civēkam, "caram" Vladimiram vladimiričam.
Svētais Naivums
30. jūnijā 16:20
> Antons Fjodorovičs Polučka Šodien 16:13 Dzīvošana demokrātiskā iekārtā nebūt neparedz noteikumu, ka tās teritorijā ir jātranslē, citas nedomokrātiskas, nedraudzīgas valsts masu informācijas līdzekļi.
Svētais Naivums
30. jūnijā 16:34
> Salvis Dišlers Šodien 16:27 Diršler, vieta tavēja propogandai it Tvaika iela, tur palātā vari propogandēt visu diennakti.
Raimonds Briedis
30. jūnijā 16:35
Galvenais ,ka visi svarīgākie utainie ur nokomentējuši! Lai veicas mudaki :D
jabis
30. jūnijā 16:51
ļoti pareizi - priekš kam cūkas barot ar pērlēm?
Gatis Balodis
30. jūnijā 17:28
Idioti un ASV pakaļu laizitaji
Kurmis Kurmis
30. jūnijā 18:17
Vai,vai visiem vatņikiem lielas bēdas,savu mīļoto ķīseli vairs neredzēs! Nu kiseļevs atkal gānīsies,brēks,kā aizkauts-NAS UZŠČEMĻAJET!ETO BEZOBRAZIJE! ha ha ha,puCina pakalpiņš un labā roka bikses no dusmām pietaisīs!Mūsu vietējiem kremļa krančiem skatos pļutka piemetusies!:)))
Futs Bols
30. jūnijā 18:18
To Raša Tudej jau tāpat maz kas skatījās. Piekrītu, ka vajadzētu aizliegt Solovjova un Skabejevas vadītos melu un demagoģijas raidījumus. Būtu labi bezmaksas virszemes TV iekļaut Current Time un Dožģ kanālus, kas ir neatkarīgi no kremļa.
Stalkers Stalkers
30. jūnijā 18:24
Atstājam tikai Kidzone bērnu kanālu, tur nav nekādas propagandas :).
Stalkers Stalkers
30. jūnijā 18:28
Tomēr, vislabākais propagandists bija Ulmanis. Ar 1 radiorunu viņš nozombēja visu tautu:). Ne fīrers, ne stoļins ko tādu neiespēja:).

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi