Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
30 komentāri
Sakārtot:
juju
29. jūnijā 19:15
tieši tā. tajā pašā laikā valsts mētā miljonus pa labi un pa kreisi.
Anita Groholska
29. jūnijā 20:05
Ko Jus tur visi runajat tikai.Izrekinat,cik vajag naudas vienam cilvekam,lai samaksatu par dzivokli,elektribu,tv+ESANA UN ZALES ,kulturas pasakumi 1x menesi.Pirts.Sarekinaat un tad ar konkretiem skaitliem runajat.Kadi 80,100.Ne mazak ka 200 eiro vajag,lai kaut ka izdzivotu.Tatad ari tadu jaliek iztikas minimumu.Nauda ir un jasadala cilvekiem.Un tikai pec 200 eiro,tad var lugt pasvaldibu palidzet,ja nepietiek,malkai,zalem,vai dzivoklim.Skaidri gaisi jaizrekina,lai cilvekam nav jaed katru dienu maize bez sviesta un miezu putraimi.Ko Jus baidaties runat,rekinat.Un valstij,tas ir japilda,jo tie cilveki sava laika cela Latvijas ekenomiku,tagad,laiks ir viniem atdot.
Stalkers Stalkers
29. jūnijā 20:14
Dažās Āfrikas valstīs alga ir 20 dolāri mēnesī, bet pensijas vispār naf:).
Aleksandrs Roznovs
29. jūnijā 20:19
Stalkers! Te ir Latvijas valsts ! Tavs arguments par Āfriku .... mazāka mērā nekorekts
Stalkers Stalkers
29. jūnijā 20:25
Aber, āfrikāņiem nav jāmaksā par siltumu, ēdienu un drēbēm un mājokli:).. Sanāk, viņi saņem mūsu naudā apmēram 1200 eur:).
Sēņu vecis
29. jūnijā 20:34
Ceļam uz Āfriku arì nesakrāt, atlicinot 5 eiro mēnesì no 80 eiro pensijas. Vienkārši latvietim jāsaka, nepaveicās nepiedzimt Āfrikā.
jabis
29. jūnijā 20:36
cilvēks savu mūžu notralinājis - ne viņam bērnu, ne pensija, un pēkšņi - labais enģelis latviešu tiesībsargs, kas no visas tautas savāc pa drusciņai, lai nodrošinātu dīkdieņiem darba cilvēka cienīgas vecumdienas.
Aleksandrs Roznovs
29. jūnijā 20:52
Stalker ! Tu muļķis? Āfrikā neēd? Negerbjas?..utt...tev cik klašu izglītība?
Anderss Beverens
29. jūnijā 21:11
Tiesībsargam par pensionāru tiesību aizskārumu vajadzētu sūdzēt tiesā ļaudis, kas dažādos ceļos izmanto iespējas, lai minimizētu vai vispār izslēgtu savas iemaksas VS apdrošināšanas speciālajā budžetā. Vai valsti (un tās politiķus), kura pieļauj šādus dažādus gan likumā paredzētus, gan likumus apejošus izņēmumus, kuru rezultātā nākotnē atkal būs ļaudis, kuriem būšot nepietiekama ("cilvēka necienīga") vecuma pensija, jo par viņiem atkal kāds pensiju fondā neko nebūs iemaksājis. Tajā pensiju fondā (VSA budžetā), no kura resursiem galu galā to vecuma pensiju maksā... Bet tad viņš atkal, maz vai neko neko nejēdzot, ka nauda vienkārši kokos neaug, bet kādam, tā ir jānopelna, pīkstēs par strādājošo tiesību aizskārumu saņemt strādājoša cienīgu atalgojumu ... Kā jau kārtīgs soķiķis - pārdalītājs.
romb
29. jūnijā 21:17
Jansons kārtējo reizi tēlo muļķīti! Viņš labi zina, kā aprēķina vecuma pensiju un, kas to var saņemt. Ir jārunā nevis par šiem cilvēkiem, kas saņem minimālo pensiju, jo nav liels darba stāžs, bet gan par tiem cilvēkiem, kuri visu mūžu cītīgi un godīgi strādājuši un nevar saņemt cienīgu pensiju. Un, ja Jansons grib pacelt šo minimālo iztikas pensiju, tad lai neaizmirst pieprasīt palielināt automātiski visas godīgi nopelnītās pensijas par šo summu.
Anna Viksne
29. jūnijā 21:20
pats svarigakais moments ,ka ieredni sev algas cel katru menesi ,jau ta vinu algas parsniedz griestus ,vini algas sanem tie - saeimas parstavji ka minimums menesi 10.000,tas ir minimums ,un tiesibsargs ir paredies ,driz bus plisums.
Numi Dante
29. jūnijā 21:26
Pensiju sistēmai vispār izdevīgi būt kādai ir,daudzi nesasniedz pat septiņdesmit gadu vecumu,bet visu mūžu maksātie nodokļi jau tā arī paliek.Dažs strādā un vienlaikus saņem samazinātu pensiju(neticami,bet fakts)novelk arī no tās.
Anderss Beverens
29. jūnijā 21:27
Godātais Romb, Man, ilgāku gadu laikā dzirdot Jansona kunga izteikumus un pozīcijas, sen jau radusies sajūta, ka muļķīti viņam nav jātēlo, un nekas praksē neliecina par pretējo...
Mazais Nepareizais
29. jūnijā 22:05
80 ...varētu padomāt 350 eiro ir ļoooti tyrīgi..???močīt!!
Numi Dante
29. jūnijā 22:10
Mani ja godīgi uzvelk visi raksti kur ir minētas smieklīgas algas un vai parodiskas pensijas,reāli neliekas,ka runa iet par tagadni,bet 2000.g. kkur,bet nē tomēr tā ir tagadne,reāli uzvelk.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi