Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
23 komentāri
Sakārtot:
Laimdota Svikliņa
4. jūnijā 21:02
Tie, kas šo normu uzspieda, paši sabiedrisko transportu nelieto! Teorija par maskas lietderību ir tik "skaisti" pamatota, tikai, lūk, rakstā ir minēta īstenība!!! Jāpiebilst, ka šie satiksmes līdzekļi ir un būs vēl vairāk pārslogoti! Un tā būšot līdz jūnija beigām! Jo teorija smuki izskatās tieši lēmumu pieņēmējiem, kas paši šādā situācijā nenonāks...
Numi Dante
4. jūnijā 21:12
Kad man sanāk braukt ar sabiedrisko transportu-es nelieku,izmēģināju un elpošanas labsajūta tomēr ir svarīgāka,ir tiešām grūti elpot.
Mazais Nepareizais
4. jūnijā 21:25
Njā..pulcēties varēs bo 100-200 ādas maisu,bet sabiedriskajā jāvelk maskas..slimā lv sistēma
Gunārs Lapiņš
4. jūnijā 22:27
Tikpat nejēdzīgs ir "distance 2 m." likums ! pamēģiniet telpā izkārtot "likumīgu" kopā būšanu 100 personām; brīvā dabā 300 personām ! Cik kvadrātmetru būs ? To redzējām protestā uz Brīvības ielas. Sodīja tos, kuri gāja garām retajai rindai.
Kārlis Kr
4. jūnijā 22:32
Tikko izkapu no sabiedriskā transporta un sastaptie kontrolieri nemaz nerūc ja maskas nav. Visi ir cilvēki un saprot, ka maskas ir tikai formāla prasība.
Dainis Dobelis
5. jūnijā 01:35
Neviens jau nesolīja, ka ar maskām būs vieglāk. Visi bļāvēji, kas grib Zviedrijas modeli, lai labāk parēķina. Tad Latvijā būtu ap 1000 mirušo jau. Tā ka, lai pievalda muti, varoņi. Vajadzētu viņus aizvest ekskursijā, kā ir, kad esi jau slimnīcā pieslēgts pie aparātiem. Runāt nevar, ēst nevar, nopļūtījies uz vēdera guli, līdz, vai nu beigts, vai tomēr dzīvs. Biežāk jau beigts. Un maskas nēsās labprāt, pat uz poda ejot. P. S, Muļķa skuķis apkauno visu sieviešu dzimumu.
Violeta Siringa
5. jūnijā 01:43
Lai nu kas, bet šis konkrēti ir sviests - ja kamēr bija stingrā režīma ārkārtas situācija VM mums borēja, ka maskas neko daudz nedos, tad pēkšņi tagad, kad epidēmija it kā esot uzvarēta (tiešām? Šķiet gan tikai, ka valdības pacietība) atradies brīnumlīdzeklis, droši vien dažs domā, ka tauta drošāk sajutīsies, ja būs lupatiņa, kam pieķerties
Arturs Berzins
5. jūnijā 05:24
Masku balle turpinās jādomā ka šis cirks un cilvēku smacēšana transportā būs ilgi kamēr izpirks maskas
Inga Feldmane
5. jūnijā 06:30
Braucu autobusā.. Man ir tāda maza kaitē... Ja sašūpo, slikti paliek. 😵 Vajadzēja braukt tikai 15 min un jau bija "super" sajūta.. Grūti elpot! 😣 Un tagad jau no rītiem silts, autobusos karsts!... Un ļautiņi iet pa autobusu, visu apčamda! 😔
Inta Skrastiņa
5. jūnijā 07:48
Izmestais miljons par brāķi jāuzspiež izpirkt.. Ko var gribēt, ja ministrs nāk no ķēķa puses. Valdība jau nebrauc ar sabiedrisko transportu.
******
5. jūnijā 09:02
Cilvēki tāpat to masku uztver kā formalitāti. Stāv pilnā pieturā, nevienam maskas nav. Iekāp pustukšā autobusā un ieņem vietu, tad tikai puse izvelk un uzliek. Kad jākāpj ārā, arī tas pats - pusei maska nost vēl pirms attaisa durvis! Ļoti daudz izmanto vienreizlietojamās maskas atkārtoti. Neviens nemāca, ka tas ir bezjēdzīgi. Tad jau labāk šalli vai lakatu izmantot. Kādēļ ir obligātas tieši maskas, nevis cimdi? Vairāk par tiem stieņiem uztrauktos, kurus dienā simtiem pasažieru apgrābsta.
******
5. jūnijā 09:15
Visforšāk skatīties, kā cilvēki vilcienā brauc katrs savā vietā ar maskām, kur saskarsmes iespējas vismazākās. Kā Rīga un izkāpšana, tās ātri tiek noņemtas, un tad jau 100 cilvēku pūlī cenšas izkļūt pa stacijas durvīm visi bez maskām. Vienmēr lārrpildītajā Centrālajā stacijā ļoti reti kurš tās izmanto
Mairita Zariņa
5. jūnijā 09:28
Sabiedriskajos transportos vajadzētu šajā periodā konduktoru,kurš varētu kontrolēt pasažieru plūsmu. Katrā autobusā, trolejbusā , tramvajā ir noteikts sēdvietu un stāvvietu skaits. Pieņemsim,ka vidēji sēdvietu skaits 60 vietām, tad ievēŗerojot distanci,kas ir noteikta sabiedriskajā transportā ,tad maksimums būtu 30 cilvēki. Transports apstātos pēc pieprasījuma un jaunus pasažierus uzņemtu,ja būtu brīvas vietas. Bet par to to jau neviens nedomā,galvenais,ka itkā kaut kas tiek darīts,tālāk kā paši gribiet. Maskas ir vispār laba lieta,jebkurā vīrusa gadījumā,neviens savus baciļus virsū neklepo un neškauda,tādad jebkāda saslimšana tiek mazināta,bet viss ir atkarīgs no cilvēka saprašanas.Bija vajadzība braukt sabieriskajā transportā, mans secinājums,ka paši cilvēki neievēro noteikumus,kas saistīti ar drošību,lai neinficētu citus un paši nesaslimtu,jo nezinām ,kurš ir inficējies,kurš nē. Vairāk par masku caur kuru grūtāk elpot uztrauc pofigisms. Nevajag runāt par to ,ka masku nevar nopirkt, audumu maska maksā vidēji ap 2.00 euro,mazgā un lieto mūžīgi. Aptiekā nopērc paciņu ogli,vai citu produktu un tev masku dod bonusā. Viss atkarīgs tikai no mums pašiem,cik ilgi būs jālieto šīs maskas.
Inguna Kēlere
5. jūnijā 10:49
Nesaprotu cilveku neapmierinatibu. Viss tak tiek darits pasu intereses> Seit Vacija maskas lietojam sen un ne tikai transporta lidzeklos, bet ari veikalos< pie arsta.< frizetavas
Sandra Stoss
5. jūnijā 11:01
Es priecājos ,ka nav jālieto ,kā citās valstīs uz ielas un citur ..braucu sabiedrisko ,nesmoku ,bet masku lieku ,kaut sākumā nebij viegli pierast ...cerēsim uz labāko ,lai nebūtu mums viņas ar laiku jālieto vispār !!!!!

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi