Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
32 komentāri
Sakārtot:
Aiva Atte
5. jūnijā 06:34
Pastradāt ejo MĀJĀS nemēgināja?Labāk ziedòšu savai mātei pensionārei nekā 3 veselīgiem kuiļiem,kuri negrib strādāt.
Svētais Naivums
5. jūnijā 07:11
"Tas nav nopietni, ka no Vācijas jānāk kājām mājās," saka Lauris" Nu bet nav jau ar', nopietni. Katram cilvēkam, dodoties uz ārzemēm ir jābūt līdzi pietiekamam finanču resursam, lai varētu nokļūt atpakaļ mājās. Protams nevar paredzēt dažnedažādas pandēmijas un citas kataklizmas, bet naudai, vienai autobusa, gaisa vai ūdenskuģa biļetei, lai nokļūtu atpakaļ mājās( un transportam lai līdz tam nokļūtu) ir jābūt. Tas protams pie nosacījuma, ja cilvēks ir rīcībspējīgs un spēj saprātīgi domāt.
Egle
5. jūnijā 08:42
kas Vācijā un Polijā strādniekus nevajag, kas veic lauksaimniecības darbus ? 3 latvieši nevar izdomāt, kā tikt ārā no situācijas, it kā būtu nāves un dzīvības jautājums, it kā viņi būtu nekurienes vidū, ka vēl kādam ir jākratās 10 stundas, lai viņus atvestu uz Latviju. Labi, ka viņi bikšu priekšu var aiztaisīt. Sviests kaut kāds.
Aivars Arturovic Celins
5. jūnijā 08:50
Biznesa planins jau iedabinats,rekina numurs jau paradijas.Majas kad tiks, bus jau prieksa kada nebut naudina varbut pat vairak neka stradajot
Agris Aboltins
5. jūnijā 09:36
Eu, džeki, Jūs esat netālu no manis. Pastrādāt negribat? Ja protams, kaut ko sajēdzat no celtniecības. Nostrādājiet divas dienas, tas nozīmē STRĀDĀT!!!!, es Jums nopirkšu autobusā biļetes uz LV, pietiks arī paikai un vēl pāri paliks aliņiem.
Agris Aboltins
5. jūnijā 09:39
Aivar, neslikta ideja, varbūt man ar kādu stāstu izdomāt un "iemest" savu kontu? Tik jāizdomā kaut ko. Tā padomājot, nafig strādāt, ja var šādi. Tad vēl kāds. Beigās visi viens otram tik ziedosim 😁😁😁
Jautra Vārna
5. jūnijā 09:43
Nu mums tīmekļa varoņu skaits paplašinās-Magone, Kivičs, mellais noziedznieks ASV, tagad arī trīs āksti. Tie gan ir gudrāki- prasa naudu.
Agris Aboltins
5. jūnijā 09:59
Man līdz Jums 146 km, ja gribat strādāt, ierakstat šeit. Man tas pusstundas brauciens līdz Jums maz ko izsaka. Būsiet paēduši, padzēruši un vēl pie rubļiem tiksiet un mājās. Bet, sāku vēlreiz, būs jāstrādā. Nafig kādam no Latvijas "jākratās" Jums pakaļ, ja varam to ātri tepat atrisināt? Vienīgais, naudu tāpat vien no manis nedabūsiet.
Sirg Gsir
5. jūnijā 10:06
Agri, uz kuru autobusa reisu biļeti pirksi?
Agris Aboltins
5. jūnijā 10:52
Sēņu veci, pa autobāni ap 200 un tā ar būs 😂 Ikdiena, te jau nav "jāčunčina" 90, kā Lv
Agris Aboltins
5. jūnijā 10:54
Sirg, it kā robežas ir vaļā. Labi, mazie busi visu laiku "staigā", nekādu problēmu. Nu bļin, varbūt kaut kur tēlaini izsakos, bet visu var atrisināt. Vienīgais, nekādu dāvanu. Izdarat, nopelna un aidā.
Agris Aboltins
5. jūnijā 11:26
Sēņu veci, kas ir, galīgi nav ko darīt? Es tak sāku, ka mazliet tēlaini... Mazā avārija uz bāņa un pusdienu varu nosēdēt. 😉
Svētais Naivums
5. jūnijā 11:44
> Sēņu Vecis Šodien 11:33 Viņējais, šamajiem varbūt mauks pretī ar "Bugatti Veyron", ar to var paspēt pat ātrāk nekā 30 min.
Zane Skudra
5. jūnijā 11:59
Kaut ko nesaprotu- pelnījuši ap 1200, bet tagad nav naudas?
Zane Skudra
5. jūnijā 12:05
To, ko tagad apēd, nodzer, tak var izmantot kāda kurjera apmaksai, lai tiktu mājās! It kā pieauguši cilvēki......

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi