Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
11 komentāri
Sakārtot:
Vecais
25. maijā 19:55
Tiem simts liekēžiem pat slinkums aiziet uz darbu. Atlaist viņus visus, bez iespējas vēlreiz kandidēt.
māris orniņš
25. maijā 20:12
Atliek vēl tikai uztaisīt programmu kas pati strādās. Nesaprotu tikai kāpēc tiem simts cilvēkiem algas jāmaksā. Tagad viņi vispār neko reāli nedarīs(nelems).
Normunds Kārkliņš
25. maijā 20:41
Tas ir likumīgi ? Tas atbilst Satversmei ? Kremlis pēc tam Hāgā neapstrīdēs Latvijas Republikas likumus ?
Salvis Dišlers
25. maijā 20:56
Jā, lai strādā attālinati un nogriež sev vismaz dzīvokļu un benzīna kompensācijas un vēl kas tur ir!
Renārs Zeire
25. maijā 21:27
Es arī būtu ar mieru pasēdēt dīvāna un saņemt 4000€.
Futs Bols
25. maijā 22:11
Ja Saeima var strādāt attālināti, lai strādā, neredzu problēmu. Būs mazākas izmaksas - kā jau minēja, ietaupīsies deputātu transporta izdevumi, nebūs jāmaksā par elektrību, ūdeni, ēkas uzkopšanu. Vīruss vēl nav uzvarēts, un nevajag, lai kāda inficēta deputāta dēļ ciestu visas Saeimas darbs. To vajag tikai Latvijai nelabvēlīgiem spēkiem, kurus pārstāv tādi troļļi kā Vecais, māris orniņš, Andrew Collins un Normunds Kārkliņš.
Normunds Kārkliņš
25. maijā 23:20
Te ir juridiska diskusija, vai attālināti pieņemtajiem likumiem patiesi ir likuma spēks. Es uzskatu, ka nav.
Andris Grinbergs
26. maijā 00:12
Pret attālinātu strādāšanu būs tikai tās partijas, kuru biedriem ir ierasts spiest balsošanas pogas savu klātneesošo kolēģu vietās. Citādi viss OK.
cilveks444
26. maijā 02:25
Orvela vīzija 1984 nobālē Latvijas politiskās kliķes priekšā - absolūtas varas dēļ tiek darītas pašas neģēlīgākās lietas, pat Satversmi var ignorēt, un, kas zina, drīz iemest sārtā, kurā kursies grāmatas, kas atgādina kliķes melus un nelietības.
Janis Berzins
26. maijā 03:21
Saeimas sēdes caur videokonferenci - ja tas ir tehniski drošs pasākums, kādēļ ne? Vien cerams ka benzīna u.tml. kompensācijas, par nokļūšanu darbā no dzīvesvietas, tad netiks maksātas...
Ainars Vīndedzis
26. maijā 13:15
Latvijas Sarversme ir viena no senākajām Pasaulē,vai tajā vajadzēja paredzēt arī izsēšanos uz mēness?Vai deputāti nebalso e-sistēmā,vai nevar paredzēt kļūdu un to labot?!Es domāju,tas ir sīkums.Ārkārtas stāvoklis,tāpēc arī ir ārkārtas,nevis ikdienas un drīz beigsies!Kur problēma?Lai pareizi saskaitītu līdz 100 par un pret,daudz gudrības nevajag!;D BET protams degvielas un dzīvošanas piemaksas-noņemt.Punkts.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi